MODerowanie, zapraszamy chętnych :)

Witam Panów i Panie :) Po raz kolejny ogłaszamy nabór na nowego moderatora. Zgłoszenia prosimy nadsyłać w tym temacie do 12 stycznia 2012r. Najlepiej jakby User się przedstawił, napisał coś o sobie i jakie ma doświadczenie w moderowaniu. Należy jednak pamiętać, że moderator musi być poważny, odpowiedzialny, mieć dostęp do komputera i poświęcać swój czas na forum. Nabór ogłosimy po przemyśleniu propozycji :)

Życzymy powodzenia !
Użytkownicy, którzy podziękowali za post:
arkadik98 (9 sty 2013, o 19:55)

Re: MODerowanie, zapraszamy chętnych :)

W sumie nikt się nie zgłasza to co mi tam, spróbować można :)

Jak pewnie wiadomo po nicku, jestem Jarek, pochodzę ze Śląska a dokładnie z Zabrza, mam 16 lat, główne zainteresowanie to motoryzacja. Najbardziej interesuje się motocyklami, jednak do technikum poszedłem na kierunek mechaniki samochodowej, wolny czas spędzam z przyjaciółmi, w garażu albo jak większość siedzę przy komputerze :) Na forum jestem od marca tego roku, przez ten czas zdążyłem pomóc niejednemu userowi, a także udzielam się w różnych tematach, staram się pomagać jeśli tylko jestem w stanie. Na forum siedzę często i nieraz długo sprawdzając nowe tematy. Moje doświadczenie w moderowaniu oceniam na 5, byłem moderatorem na kilku stronach, a kolejne kilka nawet założyłem (proste strony, ale pilnować też trzeba było). Regulamin znam i przestrzegam. Myślę że mogę się nadać na stanowisko ze względu na posiadane umiejętności i czas jaki mam do poświęcenia.

Pozdrawiam :)

Edit: Nie wiem czy mamy tu jakieś prawo do głosu czy coś, ale jestem za tym aby na stanowisko wskoczył emerica :) Wydaje się bardzo ogarnięty, na pewno się nada :)
Ostatnio zmieniony 9 sty 2013, o 17:39 przez Jaro, łącznie zmieniany 1 raz.
Była DRD Pro Black & Yellow Fluo 69
Jest GS500

To ja też coś tam wystukam ; )

Jak ktoś bliżej mnie zna to wie ,że jestem Bartek i chodzę do 3 gimnazjum w Sosnowcu ; ) Jak wszyscy wiedzą mam Derbi Sende DRD PRO ,która jest moim oczkiem w głowie, innymi moimi hobby są skateboarding oraz od nie dawna muay thai ; ) Jakie mam doświadczenie w moderowaniu ? Hmm. kilka razy byłem jakimś adminem na serwerach w CS'ie czy plemionach ,więc coś tam wiem na ten temat. Komputer mam włączony w sumie cały dzień i bardzo często siedzę na forum i przeglądam jakieś tematy czy gadam na shoutboxie. Staram się pomagać użytkownikom ,choć nie jestem jakimś "orłem" w Sendach ,lecz staram się jak mogę i moja wiedza na ich temat zwiększa się z dnia na dzień. Może uznacie ,że jestem za młody czy za krótko egzystuje na forum ,bo od maja. Ale może przyda Wam się taka "młoda" krew jak ja w teamie ; ).

Pozdrawiam emerica.

To może i ja też spróbuję :)

Mam na imię Kryspin, mieszkam pod Warszawą. Chodzę do 3 gim. Interesuje się motoryzacją, zaszczepił to we mnie tata który wsadził mnie we wieku 4 lat na małą hondę i od tamtej pory tylko jedno mi w głowie :) Interesuje się kamerowaniem i fotografowaniem, na pewno widzieliście jakiś mój filmik który nagrywałem GoPro :) Pojazdy które posiadam to: Aprilia SX i Yamahę Raptor. Po gimnazjum chciałbym pójść na informatykę, po czym zająć się elektryką w motocyklach. Jak programowanie map bądź chipowanie . W zeszłym roku przez 4 miesiące co weekendy pracowałem w serwisie suzuki po znajomości, przez co moja wiedza na temat motocykli wzbogaciła się i jestem w stanie w szerszym zakresie tematycznym pomóc użytkownikom tego forum choć czasem i sam wymagam pomocy. Dołączyłem tutaj w marcu 2011 bo polecił mi te forum jeden z użytkowników i nie żałuje że tutaj dołączyłem, miła atmosfera robi swoje :) Przy komputerze spędzam dość dużo czasu, na forum również . Jak mam go więcej to robię poradniki i testy oraz rozkręcam trochę tematykę w dziale " Luźna Gadka " oraz w innych działach . Moderatorem byłem dwa razy w życiu, nie jest to łatwa sprawa. Na pewno trzeba być mniej litościwy dla osób które nie stosują się regulaminowi bo to właśnie przez nie atmosfera i porządek powoli upada. Powaga ? Owszem posiadam ową cechę, ale gdzie tylko można staram się zaszczepić wesołą atmosferę. Bo w takiej lepiej się pracuje i na pewno zdobywa sympatię wśród użytkowników :D Podsumowując, jestem w stanie wziąć na barki odpowiedzialność moderatora, po dłuższym namyślę stwierdzam że również dam radę poświęcić wolny czas na pilnowanie porządku w tym forum :) To wszystko z mojej strony !

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Mam na imie Michał , chodze do pierwszej klasy LO w Lipnie o kierunku matematyczno-fizycznym. Za tydzień będzie równe 2 lata jak jestem na forum . Na forum jestem bardzo często , praktycznie caly czas oprócz czasu spedzonego w szkole. Staram się pomagać , mam sporą wiedzę na temat motorowerów marki Derbi. Regulamin znam i sie stosuje. Jeżdżę zwykłą X-treme z 2004 roku i od pół roku jeżdżę na kole. Moderatorem byłem na kilku serverach cs i spisywałem się dobrze. Życzę wszystkim powodzenia . Pozdrawiam :)
Obrazek

Witam ;)
Mam na imię Grzegorz chodzę do 3 klasy gimnazjum. Interesuje się szczególnie motoryzacją mam to po tacie który jest wielo letnim mechanikiem samochodowym. Po gimnazjum zamierzam iść do Technikum Mechanicznego i poszerzać swoje umiejętności na temat motoryzacji, gdy usłyszę dźwięk motoru to od razu się odwracam z zaciekawieniem lub gdy widzę jakąś dziwną konstrukcje zaciekawia mnie to. Na forum jestem od lutego i bardzo mi się to forum podoba, administracja jest ok :). Przy komputerze jestem cały czas no jedynie gdy jestem w szkole, pierwszą rzeczą na którą wchodzę to na senda.pl z zaciekawieniem przeszukuje nowe tematy i pomagam naszym użytkownikom w rozwiązaniu problemu lub w czymś doradzić o jeśli moja wiedza na to wystarcza. Miałem własne forum cs i wiem ze moderowanie to trudne zadanie ale ktoś to musi wykonywać. Na forum zdaża się że nie ma moderatora i robi się bałagan na forum. Powaga ? Jestem poważny na forum a na shoutboxie różnie to się zdarza :D. Regulamin znam i bardzo go przestrzegam. Jeżdżę Derbi Sendą 2007r i jestem z niej zadowolony nawet gdy coś nawala.

Pozdrawiam
grzesiek9298 :)
Wiem poprzedni właściciel użytkował ją 2 tygodnie i stwierdził że nie chce mu się jeździć i rok czasu stała w garażu bez odpalania sam musiałem ją wyciągać z jego rupieci i dopaliła za 1 kopniakiem

Witam
Nazywam się Robert, chodzę do technikum mechanicznego na profil mechatroniczny (1 klasa). Interesuję się motocyklami (w szczególności), samochodami, lotnictwem (budowałem modele RC, jeździłem na pikniki i czytałem czasopisma) oraz komputerami (w tym telefonami, najnowszymi technologiami itp. itd.). Na forum jestem od 1,5 roku. Forum odwiedzam codziennie (czytam praktycznie wszystkie nowe posty). Jeżeli widzę, że ktoś ma problem to jeżeli umiem pomóc, to oczywiście chętnie pomagam. Uczestniczyłem w wielu dyskusjach na forum. Jestem chętny do pomocy, cierpliwy, dyspozycyjny, komunikatywny, odpowiedzialny i mam Sende :lol:. Oczywiście regulamin znam, co chyba jest oczywiste (a przynajmniej powinno być). Posiadałem własny serwer oraz byłem moderatorem na popularnym serwerze Minecraft-a (wbrew pozorom wymagająca czynność) oraz posiadam własny klan w grze CrossFire (FPS). Jestem gotowy poświęcić swój czas moderowaniu i postaram się to robić jak najlepiej potrafię (ponieważ lubię nowe wyzwania) ;). Jeżeli macie do mnie jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam,
roriert11
-->>>KLIKNIJ!!!<<<-- -->>>A NIE POŻAŁUJESZ!<<<--

W sumie to zaglądam tu dosyć często ale mało się udzielam ale warto spróbować :)
Mam na imię Michał, Mam 20 lat. Jestem z Zebrzydowic (ok. Cieszyna), Jestem w 4 klasie technikum Informatycznego. Pracuję jako Barman, jako DJ na dyskotekach i zabawach, ale również pracuję w firmie robiącej Meble na wymiar. Doświadczenie mam spore bo w sumie założyłem to forum ale sprawy potoczyły się tak że musiałem go oddać bo czasu nie było na nic. Myślę że jako moderator mógłbym się sprawdzić, nie zaglądam tu na forum co 5 min ale jestem tu praktycznie codziennie. Myślę że więcej nie muszę o sobie pisać bo większość mnie tu zna.

Dziękuje i pozdrawiam, Michał
Serwis i naprawa motorowerów
m.in Derbi! Szlify cylindrów,tuning silnika, remonty, naprawa instalacji elektrycznej! Od wymiany świecy po remont całego motora!
Śląsk Cieszyński, Zebrzydowice
GG. 9083189. tel.798 053 497
w sprawach forum pisac na PW

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Der ... a_R/116580

Nabór zamykamy. Było nam bardzo ciężko wybrać właściwą osobę, bo wszystkie zgłoszenia są na wysokim poziomie. Nowym MODem został Silencar.
Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejny nabór, każdy z Was ma szanse :)

Pozdrawiam.
Zablokowany

Wróć do „Organizacja Forum”