Re: Facebook'owe LIKE :D

Oj panowie co wy się tak uparliście tego konkursu. To jest fejs i każdy może udostępniać. Jaro jeśli masz taką chęć wygrania (bo widać że masz =D) Udostępniaj ;) A ta senda która wygra niekoniecznie musi byc najładniejsza ;) Po prostu wygra ta z największą ilością like =)
Za ten post autor icor otrzymał podziękowanie:
mK. (3 sie 2012, o 14:35)

wysłałem zdjęcie w poniedziałek,a ono nie pojawiło się jeszcze na Facebooku. :(
Senda X-Race ----> Senda Drd Evo LE ----> Senda Drd Pro

Kuurde, ale kłótnia....
Zasady konkursu = Najwięcej lajków senda wygrywa.
Trzeba się umieć bawić i tyle, zazdrościcie mu że był bardziej cwany od was? Fakt faktem że ma więcej lajków niż osób które lubią Senda.pl na facebooku, no ale kit. Ten konkurs czegoś na nauczy i tyle. Nie spinajcie się tak bo następnym razem admini nie zrobią żadnego konkursu bo im się nie będzie chciało z tym użerać. Pierwsze konkursy zawsze takie są, całe szczęście że przynajmniej coś jest już od kiedy pamiętam miał być konkurs i wgl. tyle kategorii sratata i tyle. Jest facebookowe lajk z jedną zasadą kto więcej ten win. Możecie robić co wam się żywnie podoba żeby mieć jak najwięcej lajk, ale lepiej narzekać, a to nie daje nic.
Za ten post autor Nikko otrzymał podziękowanie:
Mati791 (16 sie 2012, o 20:26)
[ Link do obrazka ] ```````````````````````````Typowy200sx

Kiedy będzie wytypowana najładniejsza senda bo koniec wakacji sie zbliza :(
adam180666 pisze:Wiem poprzedni właściciel użytkował ją 2 tygodnie i stwierdził że nie chce mu się jeździć i rok czasu stała w garażu bez odpalania sam musiałem ją wyciągać z jego rupieci i dopaliła za 1 kopniakiem

Był przed weekend'em wpis na facebook'u, że dodajemy ostatnie zgłoszenie i żeby klikać ostatnie lajki, bo niedługo rozstrzygnięcie. Troszkę więcej cierpliwości ;)