Pomoc For me :D

Witam :D

Piszę ponieważ mam ograniczone saldo na koncie i nie wiem co najpierw kupić nowy cylinderczy moze nowy sportowy wydech ;p
Tylko nie wiem jaki cylek i jaki wydech polecacie ;p
Mam Sende Drbi DRD Racing z 2010 roku.
jak mozecie podajcie mi w linkach propozycje jakie macie ;p
Z góry dzięki ;p

Re: Pomoc For me :D

z 50 to np http://allegro.pl/cylinder-kit-airsal-s ... 97734.html Dobra firma. a jaki masz przeznaczona kasę bo jak się bawić to się bawić i taki wydech http://allegro.pl/tlumik-wydech-leo-vin ... 95082.html lecz gdy masz nie duży budżet to może sama końcówkę wydechu ja mam końcówkę Arrow i osobiście nie narzekam .
Ale uważam że jak już robić tuning to lepiej poczekać uzbierać trochę więcej i kupić coś lepszego niż potem znowu wydawać kasę .

Pomogłem daj + ;D
Pomogłem daj + , to nie boli :D

Zbieraj kase i kupuj cały wydech na początek. Bo zakładając większy i mocniejszy cylek do serii nic to nie da, a może jeszcze pogorszyc osiągi
Obrazek
Derbi Atlantis '02 -> Yamaha DT50x '05 -> Kawasaki ER6n '07 & Suzuki GSF 1250 Bandit '07

chyba Hubert nie miałes wiekszego cylindra przy seri . Ja miałem Airsala Tech Racinga 80 i wał reszta seria, i na 3 jeszcze mi na koło rwał i tylko kotyry za mną leciały... a jak sie śpieszyłem to nawet pasu nie zmieniałem tylko cały czas lewym... wiec sie nie wypowiadaj jak nie miałes z tym styczności.
POZDRAWIAM
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
Nikko (7 maja 2012, o 23:14)
Jeśli pomoglem daj +

Witam :)...
Chętnie ci pomoge w Wyborze, a więc słuchaj:
To zależy od cb czy cchesz sportowy cylinder 50, który bedzie połykał więcej paliwa o 0.5-1/2 l od seryjnego .... lub ostatecznie 70, gdzie trzeba łozyska wału lub wał najlepiej robić do tego gaznik zmienić bo jeżeli ma 16-17.5 to dużo nie da taki cylek przy takim gazniku, Nie wspomne ze cylek 70 będzie połykał od 6 do 7/8 l ......
To jest tylko Moje stwierdzenie.....
Dlatego tanim, dobrym kosztem możesz kupic se sportowy wydeszek typu : Leovince v6, Yasuni, Tecnigas e-nox, lub inne :)...
Na dobry początek dobry wydech.... Póżniej wiekszy gaznik np. 19...
I na koniec sportowy cylinder 50-70, odrazu z wałem i bedzie Git :))
Takie jest moje zdanie ...
Ja jakbym robił tuning, sportowy tłumik mam, gaznik 17.5, to bym włozył nowy wał, i sportowy cylinder klasy : Polini, Mallosi, Top.... lub coś innego by się znalazło :)...
Jak coś to pisz : gg 3449069
Pozdrawiam
!! Derbi Senda DRD SM PRO !!
BOJAN !