Re: Nie pali

A zalewa cały czas świecę?
SENDA.PL !! :D

MOTO JEST BOGIEM TUNING NAŁOGIEM STUNT ZABAWĄ A MOC PODSTAWĄ..

Tak zalewa i czasami tak przeleje że przez tłumik leci bo mam dziurkę 10cm od cylindra.

to coś z układem zapłonowym . Sprawdź przewód od modułu do fajki .

Czyli mógł się zapłon przestawić?Ale co ma przewód od fajki skoro iskra jest?

Michał co ty za głupoty piszesz.
Jeśli ją zalewa to co ma do tego zapłon ? Jeśli już to gaźnik. Jeśli byłby to zapłon strzelała by w tłumik, przerywała podczas jazdy itp.

Więc co mam z tym gaźnikiem zrobić, mam gdzieś dellorto 19mm to co założyć go i zobaczyć co będzie dalej?

Wyczyściłem już gaźnik,nawet cylinder stary założyłem i nadal nie działa.Pomocy pliss!!!!

Skoro świeca,fajka,przewód WN,cewkomoduł są w porządku jest iskra paliwo dochodzi,gaźnik w porządku to może jednak coś z zapłonem.

Nie wiem czy z modułem i fajką jest ok, jak sprawdzić czy moduł na śmietnik(oprócz kupienia nowego).

Iskra jest,paliwo jest,to zapalić musi.Nie ma innej możliwośći.Filtr powietrza sprawdzałeś??Kompresja jest??

Jak sprawdzałeś czy jest iskra?Na wkręconej świecy do głowicy i włożonej innnej do fajki??Czy wykręconej świecy z głowicy i włożonek do fajki?

BO to jest ważne,może nie być iskry,jak ją wkręcisz...ja tak miałem
Było Komar 232 1965r-->Czajna skuter 2009r.-->Derbi gpr NUDE 2004r--->peugeot XP6 2007r--->HONDA NSR 125 R 98r-->VIRAGO 125 98r.V twin;] & BOOSTER SPIRIT 96r

Właśnie w tedy jest gdzieś przebicie . Bo w niektórych przypadkach tak się dzieje ze jak świeca jest wkręcona i nie ma iskry .

to sprawdź z wkręconą .