montaż xenonów hid

Witam. Chciałem dowiedzieć się czy ktoś z forumowiczów montował w swojej sendzie już taki zestaw, bo sam chciałem coś takiego zrobić lecz zastanawiam się czy prądnica w sendzie uciągnie coś takiego, czy trzeba przerabiać np: przetwornice podłączyć pod aku. i kable zasilające zwykłą żarówkę również pod aku. (wtedy tak jakby aku. stabilizowało całe zasilanie tych xenonów). Jeżeli ktoś coś wie na ten temat to proszę o wypowiedź. Co do legalności to zdaję sobie sprawę że nie jest to legalne ;)
Szymo9567
Moja Senda
Pomogłem Ci? jeśli tak to daj +

Re: montaż xenonów hid

zadajesz głupie pytanie, ale ci odpowiem - ponieważ do xenonów wymagany jest specjalny reflektor z homologacją, który posiada spryskiwacz oraz auto-poziomowanie (co w enduro jest raczej mało prawdopodobne bo przecież cały czas się podskakuje)
w ostateczności przydała by się chociaż soczewka.
Szymo9567
Moja Senda
Pomogłem Ci? jeśli tak to daj +

Re: montaż xenonów hid

montowałem. prądnica nie uciągnie, raz na jakiś czas trzeba aku ładować. chyba ze w dzień też chcesz na tym jeździć to ładowanie masz codziennie. ja swojego wywaliłem tydzień po kupnie. gdzieś na moim temacie nawet fotki i filmik jest, albo na YouTube user: YarOx1510 to sobie zobacz jak to u mnie bylo
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
szymo9567 (6 wrz 2012, o 17:39)
Była DRD Pro Black & Yellow Fluo 69
Jest GS500