LINKI KODUJEMY W BBCODE URL !
Niestosowanie bbcode wiążę się z przeniesieniem tematu do kosza, bez wcześniejszego upomnienia

Kod: Zaznacz cały

[URL]LINK[/URL]

Mieszanka paliwa do 2T w smartfonie

#1
Hi,
ponieważ wielu z Nas ma wywalone mieszalniki oleju ze względu na racingowe lub sportowe cylindry i mieszankę paliwo olej w odpowiedniej proporcji musi przygotowywać samemu to dla leniwców którym nie chce się liczyć proponuję pomoc współczesnej techniki.

Po pierwsze dla użytkowników smartfonów z Androidem polecam aplikację " Fuel Mix Calculator " do pobrania bezpłatnie z google play.
Aplikacja wprawdzie w języku angielskim ale bardzo prosta w użyciu. Wybieramy proporcję która nas interesuję i podajemy ilość benzyny w litrach jaką wlaliśmy do baku a aplikacja sama podaje nam ilość oleju w mililitrach jaką powinniśmy dolać do baku, lub zmieniamy w opcji i podajemy ile mililitrów oleju Nam zostało a aplikacja podaje nam ilość benzyny w litrach którą należy dolać.
Obrazek


jakby Wam się nie chciało szukać to wujek eMCZe poda linka :
https://play.google.com/store/apps/deta ... schRechnerPo drugie gdy ktoś ma fon spod znaku nadgryzionego jabłka polecam aplikację do pobrania z itunes'a o tej samej nazwie czyli "Fuel Mix Calculator" , podobne zasady, podobne działanie, nawet wyniki te same podaje :lol:
[ Link do obrazka ]

oczywiście linka tutaj https://itunes.apple.com/us/app/fuel-mi ... 64195?mt=8
Po trzecie Windows 8 , w aplikacjach pojawił się programik który sobie pobieramy o nazwie "Mieszanka 2T", jest po polsku i jest chyba jeszcze prostszy w obsłudze niż te powyżej
[ Link do obrazka ]

dla leniwych podaję adres do sklepu windows http://apps.microsoft.com/windows/pl-PL ... d17ebd8e20Oczywiście jest wiele innych programów na kompy , i są miarki z podziałkami w butelce ale te powyżej mają jedną zaletę, mało kto rusza się z domu bez komórki więc raczej zawsze możemy je mieć przy sobie. Nie mam wśród nich ulubieńców bo korzystam z wszystkich zależy do której kieszeni sięgnę :lol:


To mówiłem ja, eMCZe .
Za ten post autor Martynka otrzymał podziękowania (total 5):
adus31 (19 lut 2013, o 19:03) • luchio12 (19 lut 2013, o 20:19) • kubak2133 (20 lut 2013, o 01:27) • Hero (21 lut 2013, o 00:08) • mK. (25 lut 2013, o 23:08)