Malowanie FELG .

Witam wpadlem na pomysl zeby pomalowac sobie felgi w sendzie bylem na wakacjach w norwegi i widzialem kolega mial tak zajebiscie pomalowane kola w pomarancz i biale fajnie sie to prezentowalo. teraz takie pytanie jak to pomalowac moze juz ktos tak malowal ?

Re: Malowanie FELG .

na początku to by wypadało oddać obie do piaskowania, a potem proponował bym wybrać się do jakiegoś lakiernika żeby doradził ci jaki rodzaj lakieru i w ogóle, bo sprayem nie polecam malować takich rzeczy. Ale na bank będzie podkład + farba. Mój kolega malował felgi od skutera (suzuki 125 jakaś) i zrobił tak jak opisałem tylko malowali mu chyba proszkowo a potem wypalali żeby się dobrze trzymało.
Szymo9567
Moja Senda
Pomogłem Ci? jeśli tak to daj +

Normalnie dajesz do malarni proszkowej oni najczesciej mala powiazania z piaskarnia, oni Ci piaskuja i maluja proszkowo a jak nie to piaskujesz potem malujesz proszkowo lepszego sposobu nie znam :)
Pomogłem sypnij Plusik + :)
Moja Senda DRD Racing viewtopic.php?f=33&t=16157
Miec cylinder 70ccm przy seryjnym wydechu, to tak jak miec dziewczynę bez cycków :)

Jak masz malować spreyem to lepiej zostaw jak jest. Na wszystkie lakiery w sparyu oddasz z 60zł. Także, radze malować proszkowo, za 120zł, będzie dobrze wypiaskowane i pomalowane, do tego będziesz miał pewność, że ten lakier ci się nie odejdzie.