Malaguti XSM 74cc ! #rozjebunded by Nickey

yo pro elo :3 Jestem nowy na forum, wbije od razu na kozaku z moją XSM ;D Moto kupiłem 2.03.14r, jest to full seria do dopieszczenia, nie ma co ukrywać, moto wizualnie jest zajechane, ale silnikowo zajeb*ście sprawne jak na 2003r ;D Pierwsze co to rozebrałem moto, aby tymczasowo odświeżyć ramę i wahacz (oczywiście szprajem) ;d Jak nazbieram hajsiwo to oddaje do malowania proszkowego w/w elementy ;D W Maladze było kilka rzeczy do roboty a mianowicie : Elektryka (nie gasła ze stacyjki, żeby odpalić trzeba było wypiąć kabel z cewkomodułu)(OGARNIĘTE), rozciągnięta linka sprzęgła, w czym skutkował jego brak (W trakcie), brak kierunków (skręcają się, bo ktoś inteligentny wcześniej udupił te ,,gniazda" i lutował ...) no i to chyba tyle, jeszcze tłumik odświeżyłem, obecnie jestem chory, także już przy niej przez najbliższe dni nic nie zrobię, bo dziś mnie konkretnie rozłożyło..

Perspektywy ? na dniach zamawiam paczke z mielocha a w niej m.in ; Kiera Eco Czerwona, Rollgas motoforce, klamka hamulca, nakładki na klamki stage6 (podobają mi się w opór :evil: ), Lusterko Senda DRD (a'la F1), sprężyna wysprzęglika (też jest trochę wyrobiona). Do wakacji chciałbym wyrobić się ze sport wydechem, oczywiście górnym, w styl Leo V6, Yasuni Cross, a jak seria odmówi posłuszeństwa, lub przestanie mnie zaspokajać to wleci ,,Malina" a.k.a China 90 i gazior 19mm :v Dobra, bo się rozpisałem, poniżej daje fotki, yo oo :D

W transporcie :evil: [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Tu już rozbieramy :D [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] fuuuu :C [ Link do obrazka ] tymczasowe malowanie ramy oraz odświeżanie wydechu ;d [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]
Ostatnio zmieniony 26 lip 2015, o 02:03 przez Nickey46, łącznie zmieniany 4 razy.
[/b]

,, Palniczkiem podgrzać popsikać wódeczką i będzie cycuś pizdeczka delikatesik "

Re: Malaguti ,,Madzia" XSM by Nickey !!

Puniek pisze:Rób rób, bo zapał masz jak widzę ;) Do Zobaczenia na Hucie w najbliższy week ! ;]
Oj tak, jak wyzdrowieje to latamy :3

EDIT: Przepalanie malagi :v http://www.youtube.com/watch?v=VQwluAX6Pxs

Sry za PPP, ale zerowe zainteresowanie :c
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]
[/b]

,, Palniczkiem podgrzać popsikać wódeczką i będzie cycuś pizdeczka delikatesik "

kibol pisze:Cieszy mnie to bardzo, że jest sporo posiadaczy malagi na tym forum, muszę swoją pokazac. Dawaj zdjęcia na bierząco. A ja nie wiem czy to seryjny cylek jest w nim.
Jest to oryginalny cylek am6, ale nie mam pewności czy fabryczny z tego moto, w każdym bądź razie w bdb kondycji ;D
[/b]

Jest mały up, do którego wreszcie się przełamałem, myśle że jak na pierwszą polerke nie jest źle ;D Jeszcze nie miałem wszystkich papierów, więc efekt nie jest jakiś specialny ale jest dobrze ;D

<PORELKA DŹWIGNI SPRZĘGŁĄ :v> [ Link do obrazka ] Siadło to :D [ Link do obrazka ]
No w końcu jakaś malaga znów powoli zaczyna sie to moto sławne robić i prawidłowo :D Ładna ładna A cyl nie jest fabryczny to na pewno ;)
Ale oryginał Minarelli ;D

EDIT :
Znów PPP :c Wypompowałem dziś z dozownika olej (Orlen 2T) na którym jeździł poprzedni właściciel i zalałem go IPone-m Self :3 (Chciałem kupić full syntetyk ale nie było :c)

EDIT 2 : 0 zainteresowania ,,, będę pisał dla siebie, latałem troche, kilka fotek

* Koniec paliwa * [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]
EJ LUDZIE, CZEGO JEJ BRAKUJE ?!?!?!
[ Link do obrazka ]
[/b]