Re: Linka sprzęgła

a w czym to przeszkadza? zbytniej różnicy długość Ci nie zrobi, najwyżej pociągniesz ją w innym miejscu.

Chyba że chodzi Ci o to że pancerz za krótki a linka w środku jest za długa?

Uzasadnij swój problem, bo ja go nie widzę :mrgreen:
Serwis i naprawa motorowerów
m.in Derbi! Szlify cylindrów,tuning silnika, remonty, naprawa instalacji elektrycznej! Od wymiany świecy po remont całego motora!
Śląsk Cieszyński, Zebrzydowice
GG. 9083189. tel.798 053 497
w sprawach forum pisac na PW

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Der ... a_R/116580

Najpierw wkładasz linke do dźwigni, tam mocujesz i zostawiasz luz, nakładasz linke na oś sprzęgła, i naciągając zapierasz o tą blokadę przy osi. Tak jak założysz potem regulacja przy dźwigni i jazda, sama linka nie ma regulacji tylko jest taka duża śruba przy dźwigni sprzęgła i tym regulujesz

Można też przedłużyć pancerz ja tak robiłem u siebie
Lewa w górę chłopaki !

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego" na widok motóra, byny w żyłach, i zapotrzebowania na adrenaline.

Eee tam po co kombinować najlepiej skoczyć do sklepu gdzie dorabiają linki, cięgna do samochodu za max 1zł kupić nakręcaną końcówkę taką jak na tym zdjęciu(chodzi o ten trzeci element)

http://allegro.pl/uniwersalna-linka-spr ... 79979.html

obcinasz końcówkę od strony klamki wkładasz w pancerz oryginalny i zakładasz tą końcówkę dopasowujesz odpowiednio długość skręcasz i odcinasz nadmiar linki i masz perfekt linkę:) ja np. nie kupuję linki do Sendy bo to spory koszt tylko za 3zł hamulcowej do roweru i w w/w sposób montuję i sprawuje się świetnie a zapas zawsze wożę ze sobą(wymiana max 15 min)

ja mam właśnie tak od jawy zrobione
Lewa w górę chłopaki !

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego" na widok motóra, byny w żyłach, i zapotrzebowania na adrenaline.