Laptop

Cześć, może ktoś się zna tutaj na laptopach, ja niestety ogarniam tylko ciut PC.
Szukam dobrego lapka w przedziale 3600-4200zł, nie ma być do grania tylko do pracy/na studia, czyli podstawa to dobry procek który wytrzyma renderowanie, sporo ramu i bateria która nie zdechnie po godzinie ;)
Jakby ktoś się znał i mi pomógł byłbym bardzo wdzięczny :)

Re: Laptop

Używane też wchodzą w grę? Jeżeli tak to mogę polecić mojego Della XPS 9550 (2016) :) Ogółem o tanio budżetowych Dellach mam negatywną opinię, a seria XPS o dziwo daje radę. Wybierałem pomiędzy Macbookiem Pro, a Dellem i po kilkunastu miesiącach użytkowania stwierdzam, że był to dobry wybór.
Mocna bateria, dobre podzespoły, ładny wygląd no i zależnie od konfiguracji możesz nawet mieć dotykowy ekran 4k :P
Na Twoim miejscu poszukałbym na rynku wtórnym 9550 w wersji FHD, która na baterii z wersji 4k wytrzymuje do 9 godzin użytkowania. Może nie ma ich za dużo, ale jeżeli Ci się nie śpieszy to na pewno coś znajdziesz.

Z tymi pierwszymi to bym uważał, kupiłem rok temu od nich laptopa Lenovo, niby fajnie bo troszkę taniej i parametry lepsze, a tu się okazało, że laptop ma klawiaturę niemiecką (na zdjęciach była normalna). I po moim telefonie dopiero mi dosłali sticker'y. Także lepiej się dopytaj co i jak jeśli by Cię on interesował :)
Pomogłem? Daj +, nie bądź żyła :D

Tzn. Jest to raczej budżetowy laptop, bo i3 i GT720M szału nie robią, ale jak Narazie spełnia moje wymagania bezawaryjnie. Jak przyszedł do mnie to wyglądał jak nówka więc nie sądzę żeby był używany czy coś w tym stylu
Pomogłem? Daj +, nie bądź żyła :D