LINKI KODUJEMY W BBCODE URL !
Niestosowanie bbcode wiążę się z przeniesieniem tematu do kosza, bez wcześniejszego upomnienia

Kod: Zaznacz cały

[URL]LINK[/URL]
[/size]

Re: Lampa STR8 BlackLine LED z kierunkowskazami

Ogarnia ktoś jak z tymi kablami? od sendy wychodzą 2 kable na jeden kierunek, a ta lampa ma jeden kabel na jeden migacz :E :E :E
Tak, ja ogarniam, musisz podłączyć te co ci zostały do jednego z kabli od obu kierunków nie pamiętam którego, ale drugi zostaje pusty przynajmniej u mnie tak jest i działa bez problemowo ;)
Jeśli pomogłem daj "+" Motywujesz mnie do dalszej pracy.

MÓJ SX

[quote="dawid-szozda1998"]
Tak, ja ogarniam, musisz podłączyć te co ci zostały do jednego z kabli od obu kierunków nie pamiętam którego, ale drugi zostaje pusty przynajmniej u mnie tak jest i działa bez problemowo ;)[/quote

Wystawiłbyś zdjecie jak to masz podłączone? :P
POMOGŁEM? DAJ--> [ Link do obrazka ] ZMOTYWUJE MNIE TO DO DALSZEJ POMOCY :D

BLACK BITCH PROJEKT: ☚ (klik) [ Link do obrazka ] Kliknij na czerwone aby przejść do mojego tematu :D

Opis lampy:
Żółty- zwykłe światło
Pomarańczowy- Kierunek lewy
Brązowy- Kierunek prawy
Niebieski- STOP
Zielony- Masa (-)

Opis kablów z sendzie:
Brązowy- zwykłe światło
Zielony- STOP
Fioletowy i różowy- Kierunki
Żółto-zielony- Masa

No i masa jest wspólna. I podłączasz ją jedną. Czyli jeśli masz po dwa kabelki do migaczy to podłączasz do STR8 tylko fioletowy i różowy a te dwa żółto-zielone ucinasz.

Też bym mógł zrobić zdj, bo mam te kable na wierzchu ale jak Dawid tak chce to już niech zrobi ;)

Pozdrawiam.

EDIT:
Znalazłem takie zdj, może coś Ci pomogą. [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]
Problem? Temat! nie PW!
Obrazek