LINKI KODUJEMY W BBCODE URL !
Niestosowanie bbcode wiążę się z przeniesieniem tematu do kosza, bez wcześniejszego upomnienia

Kod: Zaznacz cały

[URL]LINK[/URL]
[/size]

Re: Lampa STR8 BlackLine LED z kierunkowskazami

U mnie klosz odpadł po bardzo krótkim czasie, u mojego kumpla w sendzie także :/ To jest minus, ale klosz zawsze można z powrotem przykleić ;) .

A i jeszcze jedno, chowanie lampy dalej za zadupek, na nadkole jest dość niebezpieczne, jak jakiś typ będzie za wami jechał tirem to nie zauważy, że hamujecie lub skręcacie.

Woolf pisze:U mnie klosz odpadł po bardzo krótkim czasie, u mojego kumpla w sendzie także :/ To jest minus, ale klosz zawsze można z powrotem przykleić ;) .
Można przykleić, jak zauważysz żę odpada bądź usłyszysz jak się odbija od ulicy :D Jak w trasie to nie ma szans :D A co do chowania pod błotnik to fakt, choć ta lampa i tak jest słaba pod względem świecenia. W bez chmurny dzień ledwo co widać

Jak staniesz za lampą to tak, to ładnie świeci. Ale jak jedziesz za motocyklem z taką lampą to te kierunki są widoczne ale trzeba wytężyć wzrok, co do klosza to nawet moim 2 znajomym odpadł. Żle to fabrycznie skleili, wszystko jest ok do czasu kiedy nie dostanie się do środka woda, bo zrobili tam taką bardachę, żę wszystko zaczyna się przepalać

Siemka, lampę już zamontowałem. Przed zamontowaniem ciągnąłem kilka razy za klosz. Tylko mam jeden problem bo zamiast kierunki migać to świecą. Na przód LEDów jeszcze nie założyłem bo nie przyszły ale pewnie będzie ciągle to samo. Jak kupie taki przerywacz do led http://allegro.pl/przerywacz-kierunkows ... 55067.html to będą już migały? Za odpowiedzi dam plusiki
Moja Sendzia <3 DRD Black Edition 05 - Zapraszam! Prace rozpoczęte -> Nowy, aktualny projekt ^^

"Dając +, motywujesz mnie do pracy ;)" - Derbi Senda

Nie polecam tej lampy szajs totalny miałem ja 2tygodnie w sendzie poczym zobaczyłem ze klosz pękł przy polowaniu ale lekko wiec myślę jakiś kamyk czy coś uderzyło mija 1 dzień i pękło na maxa i lampa R.I.P jestem ciekaw czy scooterkingz przyjmie to na jakąś reklamacje bądź gware bo nie po to daje 120 zł żeby mieć lampę przez 2 tyg ;( moja opinia albo to jakaś felerna sztuka ;)
Za ten post autor bmx19977 otrzymał podziękowanie:
mK. (8 lip 2014, o 17:08)
Roxi z Supermotigers :D https://www.facebook.com/Supermotigers?fref=ts