Ktm Duke 125 by milan

Cześć ostatnio nabyłem ktm'a duk'a 125 z 2012 roku, motocyklma przejechane 10tys. więc nie jest źle, miał lekkiego szlifa i połąmane pare rzeczy ale to wszystko będe robił na bierząco i na nastepny sezon powinien być jak perełka, tu mój poprzedni projekt: [ Link do obrazka ]
a tu zdj KTM'A ^^ [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] zgubiony podnóżek: [ Link do obrazka ] złamana dźwignia: [ Link do obrazka ] i okleina popłynęła z benzyną: [ Link do obrazka ] Planów mam dużo co do niego ale to wszsytko w swoim czasie ;)
Pozdrawiam :D
derbi-senda-drd-2010-by-milan20-t32411.html - ZAPRASZAM DRD EVO
topic33896.html?forum_uri=ktm-duke-125- ... e286f7677-ZAPRASZAM KTM DUKE 125 (obecny projekt)

Re: Ktm Duke 125 by milan

też tak bym zrobił, ale to mniej ważne narazie zamówiłem osłone baku, tylny podnóżek i włącznik prawy ;)

EDIT:
niedługo będzie pierwszy Up :hd: zacząłem powoli rozbierać i doprowadzać do idealnego stanu: [ Link do obrazka ] jakie HB byście polecali? Czarne czerwone? (te są tylko na wzór) [ Link do obrazka ] sell!!! [ Link do obrazka ]
topic33896.html?forum_uri=ktm-duke-125- ... e286f7677-ZAPRASZAM KTM DUKE 125 (obecny projekt)

Tam miało pisać "pomarańczowe" mój błąd :P
Jest up, niestety przyszła tylko osłona baku, jeszcze nie zamontowana: [ Link do obrazka ] chłodnica dostała nowy lakier: [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] do tego dojdzie jeszcze kompletna okleina (taka sama jak na osłonie baku) na czasze,pług i tył moto ;)

EDIT:

zainteresowanie praktycznie zerowe :(

w tym czasie dużo się nie zmieniło ponieważ przesyłki idą strasznie długo ale w tym tygodniu na pewno będzie Up :hd: tym czasem:

przed: [ Link do obrazka ] po: [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]

ej fajny ten ktm, fajnie tez widziec ze ktos po wypadadku chce go odwnowic zeby byl jeszcze lepszy :) bede obserowac dawaj upy :)

uwal ogon!!
Motocykle: Derbi Senda R 1999 > Yamaha WR125x > Suzuki GSF 600 BANDIT > MT07 > ZX4R
Auto: BMW 114i F20 2013

Dzięki ^^ co do ogona to pomyśle napewno. Poskładałem i okleiłem okleiną żeby wszystko się ładnie zgrało: [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] tarcza przednia poleciała w czarny połysk: [ Link do obrazka ] z ostatniego latania: [ Link do obrazka ]
Szkoda tylko że zainteresowania :cry: nie ma ale cóż bede na bieżąco uzupełniał ;) Komentujcie!!!

evon- dzięki, ostatnio myślałem nad zabezpieczeniem kata jakaś klatka czy coś i wymodziłem takie coś: [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]
myślałem nad okleieniem tego w carbon lub czarny połysk ale biały też kontrastuje dobrze, i wygląda jak do stuntu hah ;)

Dzięki ^^ okleina była zwykła zmieniałem na tę, muszę jeszcze napęd wymienić bo ten się do niczego nie nadaje :facepalm: niedługo zima więc dużo czasu do siedzenia przy kacie :D

Ostatnio wpadła dźwignia hamulca ale zdj nie mam, teraz takie pytanko do Was :D wiecie może czy to tego Duka są wydechy dominator czy coś w podobie (fajnie żeby był troche tańczy niż akrap i inne) za podpowiedź lecą +