Konkurs na logo forum - prace na maila !

Witam. Konkurs na najładniejsza, najlepszą, najwspanialszą maszynę jest chwilowo wstrzymany, ale w zamian za to za poparciem naszego Adminka dostałem pozwolenie na zorganizowanie konkursu. Tematem tego konkursu jest wykonanie logo naszego forum.Do wygrania jest coś co można nabyć za 10pln, czyli Ranga VIP. Automatycznie osoba taka uzyskuje dostęp do "Działu zamkniętego w, którym lubimy obgadywać innych userów, ale nie tylko. hehehehe. Konkurs jest oczywiście 4fun, każdy może dać coś od siebie. Czas zgłaszania prac to równy tydzień, do niedzieli wieczora (14 sierpień). Myślę, że możecie się trochę pobawić w różnych programach a nie tylko nolife-ić w jakieś gierki 24/h :D
W planach jest jeszcze kilka innych konkursów, ale jeśli nie będzie chętnych do obecnego, nie będziemy się fatygować.
Prace wklejamy pod tematem.

Temat: LOGO forum
Czas: do 14 sierpnia
Nagroda: RANGA VIP + dostęp do DZIAŁU ZAMKNIĘTEGO
Miejsce składania prac: Na maila - [email protected], w temacie nick z forum!
Rozmiar: Nie ma ograniczeń wielkości, ale nie przesadzaj, bo nie wygrasz :D
Ilość: Jedna praca od osoby.

Kto wyśle, może dać potwierdzenie w formie postu w tym temacie.

Konkurs jest pewną formą zabawy, w której użytkownik robi coś dla forum, a w zamian za to dostaje przyzwoitą nagrodę. :D

Czas START. !

EDIT: W związku z pytaniem dotyczącym formy logo odpowiadam:
- Forma loga nie jest narzucona, czy zrobisz słoneczko, chmurkę, czy herb to jest wszystko jedno. Oczywiście takie logo na pełnić również funkcję reklamową.

- Logo będzie mogło służyć jako podpis w sygnaturze, czy w czymkolwiek innym.
Na avatar, przyjdzie kolej :D

Jak ktoś ma pytania gg 9252439 ;) - Nie pisać w temacie!!

Re: Konkurs na logo forum - prace na maila !

Jakie max wymiary tego loga? bo nie chce zrobić za dużego bo potem po zmiejszeniu g*wno będzie na nim widać .

Borek pisze:Rozmiar: Nie ma ograniczeń wielkości, ale nie przesadzaj, bo nie wygrasz :D

Wykaż się inicjatywą własną, nie narzucam żadnego rozmiaru.
>>>Moja senda<<< Zapraszam do komentowania :)
---------------------------------------------------------------------- [ Link do obrazka ]