Jakie największe SM??

Jakie jest największe Super moto z Derbi senda,Rieju,Yamha DT,Aprilia,Honda HM i inne??

Jestem dość wysoki około 187cm i chce się przesiąść na jakieś wyższe moto,niż GPR 2004r...bo troche niskie jest;]

Polecacie coś??Podoba mi się RIEJU RRX najnowszy model SM
Było Komar 232 1965r-->Czajna skuter 2009r.-->Derbi gpr NUDE 2004r--->peugeot XP6 2007r--->HONDA NSR 125 R 98r-->VIRAGO 125 98r.V twin;] & BOOSTER SPIRIT 96r

Re: Jakie największe SM??

Chyba na odwrót, ja siedziałem na Rieju różnych i wszystkie były niższe od sendy, ja mam teraz DRD Special Edition to jest nieco wyższa od X-treme. Ja mam 178cm i też już trochę głupio wyglądam. Sm są ogólnie małe i trudno znaleźć nawet w większej pojemności wyższe moto.
APRILIA SX 125

hmm...no to kiepsko;]No cóż to się trzeba pokulać Nude jeszcze;]
Było Komar 232 1965r-->Czajna skuter 2009r.-->Derbi gpr NUDE 2004r--->peugeot XP6 2007r--->HONDA NSR 125 R 98r-->VIRAGO 125 98r.V twin;] & BOOSTER SPIRIT 96r

Starsze Rieju to zazwyczaj są niskie .. ale jeżeli mowa o nowszych to są wyższe ..zawsze można przedłużkę zrobić albo większego amora na tył i będzie dużo wyższy . i wydaje mi się że apka jest wysoka
Lewa w górę chłopaki !

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego" na widok motóra, byny w żyłach, i zapotrzebowania na adrenaline.