Re: Jakie klucze wozicie w swojej sendzie ?

Dokładnie. Poza tym nie zmieniaj tematu :x były już miliony takich tematów o odblokowaniu sendy.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalk 4
Jak masz jakieś pytania, to wyślij e-mail.

Airsal 70 200*/138* :zab:
PHBH 28
Polini air box
Turbo Kit Carreras 80 <3
Tec evolution
Sprężyny Malossi
króciec 360*

Ja w swojej sendzie woziłem w sumie nie wiele :D Jak wiemy strasznie małoo miejsca :rotfl:

Moje wyposażenie: x2 10 płaska, śrubokręt płaski i krzyżak i do tego kombinerki. Gdybym chciał wrzucić coś podstawowego to nie ma gdzie. Jak śmigam z plecakiem to biorę do kół,świecy itp. :)
Za ten post autor Zielu otrzymał podziękowanie:
SzaryWilk (16 gru 2013, o 22:31)
Jedyna taka w Polsce
Blue&Yellow =_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_
Pomogłem ? Jeśli nie to na pewno bardzo się starałem.
Daj P L U S I K A :D
=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_

kubak2133 pisze:Nie ma skutków ubocznych i możesz nic nie brać, a możesz brać duzo kluczy ... Ja bym brał bo tak jak krzysiu mowi on nic, tylko jak mu np. 15 Km od domu cos glupiego sie stanie- np. poluzuje sie koło to jestem ciekaw jak bd wracał :)

troche głupi przykład :E

jak kolega jezdzi z luznymi kołami to niech sobie kupi dobre kombi lepiej a nie klucze wozi :D

nie raz sie wracało bez sprzęgła bez linki gazu w gwozdziem w łancuchu bo sie zerwał itp

mozesz wozić wszystko pytanie czy sie przyda ?

jak kolega ma strach to niech przed wyjazdem wszystko dokręca i tyle

i klucz do swiec swiece pare zarówek i srubokręty i węzyka troche mozesz brać i multitola :E

odblokowanie ma skutki uboczne większe spalanie i nielegalny motorower :rotfl:

krzysiu pisze:

troche głupi przykład :E

jak kolega jezdzi z luznymi kołami to niech sobie kupi dobre kombi lepiej a nie klucze wozi :D

nie raz sie wracało bez sprzęgła bez linki gazu w gwozdziem w łancuchu bo sie zerwał itp

mozesz wozić wszystko pytanie czy sie przyda ?

jak kolega ma strach to niech przed wyjazdem wszystko dokręca i tyle

i klucz do swiec swiece pare zarówek i srubokręty i węzyka troche mozesz brać i multitola :E
Glupi dlaczego ? Bo tobie się nie zdażyło? Ja akurat sobie jeździłem nagle patrze a ty gorna półka mi się odkreciła, a do domu daleko . I co bd jechał 5-10 Km//h tak jak niby mowisz z gwoździem w łańcuchu ?
Troszke nie do tematu, ale jak dbasz tak masz :)
Każdy będzie robił po swojemu , ja wole klucze wozić
Za ten post autor kubak2133 otrzymał podziękowanie:
Misiek1227 (18 gru 2013, o 09:21)
->Moja Derbi Senda DRD Racing<-
[/url]
Pomogłem? daj "+"

SzaryWilk pisze:najbardziej sie boje ze wyjme ten katalizator i bd zle silnik chodził.
nie :D

SzaryWilk pisze:Spoko a duzo wzrasta spalanie ?

zalezy moze wcale jezeli będziesz jedzić tyle samo :D

kubak2133 pisze: Glupi dlaczego ? Bo tobie się nie zdażyło? Ja akurat sobie jeździłem nagle patrze a ty gorna półka mi się odkreciła, a do domu daleko . I co bd jechał 5-10 Km//h tak jak niby mowisz z gwoździem w łańcuchu ?
Troszke nie do tematu, ale jak dbasz tak masz :)
Każdy będzie robił po swojemu , ja wole klucze wozić

no nie rozumiem jak mogło sie coś odkrecic to chyba ty tak dbasz -.- ze sie odkręca

uwazasz ze jak łancuch sie zerwie to jest zawsze kwestia dbania?

poprostu derbika dopiero co kupiłem i napęd jeszcze nie przyszedł stary był juz wyjezdzony a poszło sie jezdzic z kolegami na poligon i sie zerwał to chyba lepiej jak mówisz dojechać do domu 5km/h niz pchać ^^

kazdy sie uczy na błędach wiadomo ze jak sie jedzie gdzieś upalać w pole albo dalej to mozna wziąśc coś najbardziej leciutkiego i funkcyjnego bo róznie bywa ale jak sie jezdzi tak o to nie koniecznie zresztą jak mówisz kazdy robi jak lubi i jak uwaza :piwo

mK. pisze:
Tak, ja tak uważam bo widząc, że łańcuch jest już zużyty to myślałbym o wymianie chyba, że ktoś kupi łańcuch za 50 zł w Biedronce.

nie koniecznie jest to kwestia dbania :)

ale w tym przypadku bylo przez zuzycie jak napisałem to było pierwsze moto i napęd był juz wyjechany a poszło sie jezdzić bo wiadomo faza jest a napęd nie przyszedł bo weekend był wazne ze dojechałem ale nie zmieniajmy tematu :P