jak podnieść moc przy serii ?

Witam w ramach tego że jest okres zimowy mogli byście mi doradzić jak wzmocnić trochę moją Sende? Myślałem nad wymianą gaźnika na większy ale oprócz gaźnika coś jeszcze bym musiał wymienić? No i mam zamiar kupić też wydech leo vince v6 z góry dzięki za rady

Re: jak podnieść moc przy serii ?

gaźnik chociaż 16 :P ( jak coś to ma na sprzedanie, pisz jak chcesz ) albo 17,5 tylko licz się z tym, że jeśli wrzucisz wiekszy gaźnik to bd więcej palił, do tego stożek i te zębatki :D pobaw się nimi żebyś założył większe, 2 zęby to 15-20 km/h więcej na v-maxie jeśli masz dobry cylek i uciągnie na tych zębatkach ;D.
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
budzik96 (15 gru 2012, o 19:32)

17,5 to taka optymalna opcja da ci dużo ale nie zwiększy też zbytnio spalania. Oczywiście do tego wydech wysokoobrotowy. No i zębatkę by pasowało zmienić. ;)
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
budzik96 (15 gru 2012, o 19:32)
Chiński quad 110 >>> Gilera runner 02r 70 sport (4000 km) >>> Derbi senda x-treme 06r (2500 km) >>> Yamaha aerox 06r (2000 km) >>> Yamaha Aerox 05r 70 (2000 km) >>> Kawasaki kx 125 04r

Ja przy gaźniku 17,5 i Contim ( po za tym, seria ) paliła mi 3 do 4 litrów przy dynamicznej jeździe, jeżeli dobrze wyregulujesz to spalanie nie zwiększy się a dla silnika będzie zdrowsze na większym gaźniku.
Ostatnio edytowny przez 1 Misiek1227; łącznie edytowany 16 razy
Aktualny sprzęt:
Yamaha FZ6

Sprzedam:
[/b]