jak podłączyć chłodzenie gaźnika ;)

siemka prawie ukończyłem swoją sende ,ale nie wiem gdzie podpiąć wężyki a mianowicie ten który idzie ze zbiorniczka do gaźnika i z gaźnika do cylka (dokładnie głowicy) moja senda to x treme rok 2007 nowy typ silnika ,a gaźnik dellorto 17,5 . Proszę o zdjęcie ,schemat albo opis bo nie mam pojęcia . Czy możliwe jest ,że przez to jak zapalam moto robi mi się więcej płynu w zbiorniczku ? ja mam podpięte tak : wąż ze zbiorniczka na płyn do gaźnika do wejścia u góry , a cylek podpięty mam na ten na dół ;p z góry dzięki za odp będą + :))
pomogłem daj + ;)

senda <3 http://www.senda.pl/viewtopic.php?f=34&t=18316
"pierwszy bieg koło w górze strzał ze sprzęgła jestem w chmurze.."
motrynka 1986r -> hanglong skuter 2009r ->romet trial city 2009r -> derbi senda x treme 2007r :)

Re: jak podłączyć chłodzenie gaźnika ;)

Węzyk z głowicy podpinasz w srodkowe miejsce. Ze zbiorniczka wyrownawczego podpinasz u samej góry w gaźniku [ Link do obrazka ]
Za ten post autor grzesiek9298 otrzymał podziękowanie:
arkadik98 (1 maja 2013, o 12:36)
adam180666 pisze:Wiem poprzedni właściciel użytkował ją 2 tygodnie i stwierdził że nie chce mu się jeździć i rok czasu stała w garażu bez odpalania sam musiałem ją wyciągać z jego rupieci i dopaliła za 1 kopniakiem

Re: jak podłączyć chłodzenie gaźnika ;)

to jest podrzewanie gaznika a nie chlodzenie dobre na zime zeby sie paliwo nie osadzało na sciankach ale tez bez przesady nie ten klimat na lato to jest bez sensu a wiadomo benzyna czym zimniejsza tym lepsza :D

no przewód od głowicy masz do gaznika na dole podlączone a na ten wyzej do zbiornika do rozdzielnika przy zbiorniczku :D