LINKI KODUJEMY W BBCODE URL !
Niestosowanie bbcode wiążę się z przeniesieniem tematu do kosza, bez wcześniejszego upomnienia

Kod: Zaznacz cały

[URL]LINK[/URL]

Re: Jak odblokować sende.

Cześć, kupel kupił nową sendę xrace R i ona ma seryjnie wsadzony 17.5 gaźnik zdążył nabić 400km i już nie wytrzymuje i trzeba blokady zdjąć no więc tak: Jest ślepa kiszka, w filtrze powietrza nic nie ma jest jak powinno być to rozebrałem gaźnik no i dysza jest 70 i na wlocie powietrza jest wsadzona blacha w której jest wywiercone tylko parę dziurek, dyszy większej niż 78 nie mam więc zostawiłem tą 70 i dałem iglice na max w górę i wywaliłem tą blachę ale moto dławiło się i teraz jaka będzie odblokowana dysza na tym gaźniku skoro seryjnie jest 70 myślę że coś kolo 100 no nie? Zapomniałem jeszcze sprawdzić czy jest zwężka w tłumiku ale jak jest kicha to może nie być. No i gdzie w tych nowych może jeszcze być blokada?
[ Link do obrazka ] Histria mojej Sendy ---> viewtopic.php?f=34&t=4269

A u mnie jest taki problem. Mam sende sm x-tream z 2008r, nowy silnik, prawdopodobnie z tlumnika jest wszystko wyciagniete bo widac ze byl spawany. Na 1,2,3,4 biegu motor potrafi sie do 10 tys zakrecic , a na 5,6 max do 8. Tez tak macie czy to jakas blokada?

Były w jakimś modelu blokady obrotów ? Tzn odcięcie.

Pozatym wszyscy mówicie o dyszach 70-75 , zapewne chodzi o gaźnik 17.5mm a co z gaźnikiem 14mm ? Jaka tam powinna siedzieć org dysza ?
KUPIE KOMPLETNY ZAPŁON DUCATI ENERGIA STATOR MAGNETO CEWKOMODUŁ REGULATOR NAPIĘCIA KONTAKT GG 9439282

Witam jestem tutaj nowy i proszę o troszkę wyrozumiałości. :)
Kupiłem Derbi Sende DRD Pro 50 i sądzę iż jest zablokowana.. domyślam się tego po tym iż kiedy rozwinę prędkość 70-75km/h odcina gaz. Spadają obroty spada prędkość i gaz jest znowu. Moto był regulowany na gaźniku więc nie jest to problem tego typu.
Moto chyba full seria

PS Czy w oryginale w DRD Pro montowane były tłumiki z karbonową końcówką czy to mój jest jakiś inny ?
"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

hmm.. nigdy nie byly carbonowe koncowki to raz, a dwa to jest to że to jest jakies uszkodzenie.. tak wiec proponuje Ci sprawdzic wydech czy jest na pewno pusty w srodku, moze i jest sportowy ? mówisz ze regulowałeś gaziorek to czy aby kolor swiecy jest prawidłowy ? tzn kolor kawy z mlekiem ? moze swieca jest wypalona? najlepiej jakbys wrzucił zdjęcie odrazu po wykręceniu świecy :) jeśli to nie bedzie wina swiecy to trzeba bedzie złozyc wizytę w warsztacie najblizszym na sprawdzenie sprezania cylindra i to nam pokolei rozwiaze problem.. :) proponuje zalozyc nowy temat :)

Okazało się tak na ssaniu moto leci max 80km/h poza tym pod siedzeniem mam to kolanko od powietrza ono jest podzielone na pół i jedna połówka jest zaklejona taśmą. Dzisiaj postanowiłem zobaczyć co się stanie jak ją odkleję. Moto ma dużo większą moc tyle że się dławi i to tak strasznie że nie mogłem przekroczyć 50km/h. :D Czyli zapewne chodzi o dyszę tak ?
"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tutoriale & poradniki”