LINKI KODUJEMY W BBCODE URL !
Niestosowanie bbcode wiążę się z przeniesieniem tematu do kosza, bez wcześniejszego upomnienia

Kod: Zaznacz cały

[URL]LINK[/URL]

Re: Jak odblokować sende.

Z tym vmaxem to jest prawda.. takze nie bardzo wiem czemu poprawiasz moje twierdzrnie. A ty kucharek nie wiem o jakich przyrostach predkosci muslales ale 50 km/h to ci nic nie doda. Moze jedynie jakas 80cc. Tak czy inaczej warto jest wybebeszyc wydech. Chocby dla dzwieku i zwinnosci serii dla ktorej nawet najmniejszy szczegol jest odczuwany. :-)

Takie pytanie na szybko bo wogole tego nie czaje.. wypierniczyłem ten katalizator i senda chodzi tak jakby ktoś pukał o wydech czymś metalowym.. Wiec ratuje mnie tylko wata do końcówki.. Mam orginał wiec moje pytanie brzmii czy musze ją koniecznie rozcinać ? I tak łopatologicznie jak ją umiejscowic?

Takie pytanie na szybko bo wogole tego nie czaje.. wypierniczyłem ten katalizator i senda chodzi tak jakby ktoś pukał o wydech czymś metalowym.. Wiec ratuje mnie tylko wata do końcówki.. Mam orginał wiec moje pytanie brzmii czy musze ją koniecznie rozcinać ? I tak łopatologicznie jak ją umiejscowic?

jak tak bardzo chcesz to zrób z niej przelotową . Rozcinasz ją i wybebeszasz wszystko . Potem wstawiasz rurkę perforowaną i wokół niej watę i masz tuning końcówkę ;DDd
SENDA.PL !! :D

MOTO JEST BOGIEM TUNING NAŁOGIEM STUNT ZABAWĄ A MOC PODSTAWĄ..

Mi na przykład po wybebeszeniu końcówki wyrzucają z każej miejscówy... Chodzi jak taki głośny trkator, a jak piłuję ją na gumie, to jest jeszcze gorzej... Może to też wina stożka, ale moja senda masakrycznie głośno brzmi po wybebeszeniu końcówki ;p

A ja mam raczej pusty dyf [nie sprawdzałem] i na przelocie końcówce też chodzi tak samo jak opisał Freddie. Jakby coś w środku pukało, nie da sie tego dokładnie opisać. d; Ale drze ryja ładnie dosyć.
Motorynka '91-> BT50QT-9 '05 -> Knihgt 100/50 '99 -> DT 80 LC2 -> Senda R 70/50 '99 -> Honda Accord Aerodeck '96 -> BMW e34 525 TDS '95 -> Peugeot 205 '91 -> Renault 19 16v ph1 '91 -> Alfa Romeo 156 '00 i Suzuki RG 125 '91
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tutoriale & poradniki”