LINKI KODUJEMY W BBCODE URL !
Niestosowanie bbcode wiążę się z przeniesieniem tematu do kosza, bez wcześniejszego upomnienia

Kod: Zaznacz cały

[URL]LINK[/URL]

Re: Poradnik jak odblokować wydech.

Dobry poradnik - przyklejam

...A drugą blokadą znajdującą się w każdej sendzie są 3 rurki od filtra powietrza znajdujące sie pod siedzeniem. [ Link do obrazka ] Po wyciągnięciu ich trzeba sie liczyć z wymianą dyszy głównej z oryginalnej (53) na 75.
A jeśli mieszanka będzie uboga w powietrze to można wywiercić sobie dziurki w pokrywie/puszce filtra

W Sendzie 2011 zamieniono to na "kominek"
[ Link do obrazka ] Bardzo przepraszam za jakość, jutro zrobię lepsze zdjęcie :roll:

Re: Jak odblokować sende.

Trzeba wyciągnąć tą zwężkę (''kominek''). Masz to wyrwać dość mocno, ponieważ specjaliści z Derbi postarali się i jest to podklejone klejem. U kolegi jak to wyciągaliśmy, to w pewnym momencie zdecydowaliśmy, że trzeba użyć więcje siły (baliśmy się, żeby nie uszkodzic filtra). Ja w swoim rumaku z 2011 roku też to będę musiał usunąć przed pierwszą jazdą :D
Czy w końcówce z tej Sendy: http://www.bikez.com/motorcycles/derbi_ ... m_2011.php są blokady? Chodzi mi o samą końcówke ''wylotową''

Witam, mam sende x-race z 2011r i kupiłem ją nową. Chciał bym się zapytać dokładnie co trzeba zrobić żeby ją odblokować, piszę ponieważ jest dużo opinii i wypowiadają ci którzy się mało znają. Senda ma na liczniku 700km lecz starać się będę odblokowywać po tysiącu kilometrów. Aktualnie na 6 leci około 50 na średnich obrotach, więcej jej nie dawałem i narazie nie zamierzam, chce dotrzeć sprzęt jak najlepiej. Z góry dziękuje za odpowiedź.
Daj mi minusa. [ - ]

Masz człowieku cały temat poświęcony temu zagadnieniu, do obrzygania, ile można pisać to samo ? Blokady głównie na wydechu. Zawirowywacz spalin, i grucha w środku. masz zdjęcia opisy.. Dodatkowo dysza więsza do gaźnika pokroju 80 i senda odblokowana .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tutoriale & poradniki”