LINKI KODUJEMY W BBCODE URL !
Niestosowanie bbcode wiążę się z przeniesieniem tematu do kosza, bez wcześniejszego upomnienia

Kod: Zaznacz cały

[URL]LINK[/URL]

Re: Jak odblokować sende.

To na zdjęciu to nie jest mocowanie, do tego jest przykręcane kolanko jeszcze.

Dzięki za odp. Czyli zblokowany nie jest, po sezonie zmienię zębatkę z przodu na większą i zobaczymy czy to coś da.

Hmm, a jeszcze jedno, teraz pomyślałem, że po zblokowaniu ten kabel wchodził tak, jakby się zaginał, a nie szedł wgłąb. Więc może ta blokada jednak jest? Bo osiągi nie dają mi spokoju... Na odcinku, gdzie Aprilią SR dochodziłem do 80 w Sendzie mam 70 i to ledwo ledwo, czasem mniej. A na biegach przeciągam i mam opanowaną szybką zmianę. Do 60 dochodzę na 4tym biegu i do tej prędkości jest szatan, potem słabiutko to idzie.

Czy ten spaw co jest pokazany na zdjęciu może być od zdejmowania blokady? Bo jak dla mnie to on jest zrobiony za wczesnie i blokady by się przez niego nie wywaliło.

Przepraszam za te pytania, ale nie chcę wydać 100zł na dyfuzor na marne, czy rozcinać swojego niepotrzebnie.

Jest jakaś możliwość sprawdzenia bez rozcinania dyfuzora czy są jakieś tam przegrody itp?

Czy wybebeszyć końcówkę i zrobić przelotówkę?
Ponieważ bez tej końcówki jest mocniejszy a poznaje po tym że na 3 biegu jeszcze mieli kołem w terenie a założoną końcówką na 3 łapie muła.

No chyba że się tak dzieje że końcówka jest zapchana nagarem.

Jest jakaś możliwość sprawdzenia bez rozcinania dyfuzora czy są jakieś tam przegrody itp?

Czy wybebeszyć końcówkę i zrobić przelotówkę?
Ponieważ bez tej końcówki jest mocniejszy a poznaje po tym że na 3 biegu jeszcze mieli kołem w terenie a założoną końcówką na 3 łapie muła.

No chyba że się tak dzieje że końcówka jest zapchana nagarem.
Weź sobie jakiś drucik czy kabel i włóż do dyfka zobacz czy Ci się nie zatrzymuje jak się zatrzyma to znaczy że pewnie masz dławik albo jakieś inne gówno jeśli nie to bez problemu powinien przejść do końca.
[ Link do obrazka ]
Odwiedź moje CPI , zapraszam do tematu!

Jak juz było to przepraszam , .
Dziś odkreciłem końcówkę wydechu , poprzedni własciciel mowil ze nie ma blokad wgl , a tu tłumik cały zapchany tymi rurkami , czy cokolwiek to jest ;D I pytanko czy opłaca się go ciąć i to wywalać ze środka ? Jakie są tego + ?

Tatuś xdd sie czepia ze na takiej zasadzie działa tłumiiik i nie bardzo chce go ciać ;p
Derbi Senda X-Treme SM 2005
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tutoriale & poradniki”