LINKI KODUJEMY W BBCODE URL !
Niestosowanie bbcode wiążę się z przeniesieniem tematu do kosza, bez wcześniejszego upomnienia

Kod: Zaznacz cały

[URL]LINK[/URL]

Re: Jak odblokować sende.

będzie pierdzieć strasznie . Jak chcesz to zrób z niej przelotową . Trzeba ci wtedy rurkę perforowana i trochę wełny mineralnej
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
Szajba (2 lip 2011, o 10:04)
SENDA.PL !! :D

MOTO JEST BOGIEM TUNING NAŁOGIEM STUNT ZABAWĄ A MOC PODSTAWĄ..

Re: Jak odblokować sende.

Witam, mam problem, gdyż wydaje mi się, że moja Senda jest blokowana na wydechu. Rurek od filtra itp. już nie ma, a Senda na zębatkach z tego co liczyłem 13/53 jedzie z 75 na godzinę, przy dobrym przyspieszeniu, ale bez rewelacji. Silnik według znajomego mechanika, który zna się bdb na skuterach itp. i chodzi do samochodówki jest ok, bo odpala na zimnym i trzyma obroty.

Jednak na wydechu jest jeden chyba nieoryginalny spaw, jednak w miejscu z którego blokady pozbyć się chyba nie można.

Zdjęcie: [ Link do obrazka ] Do tego zrobiłem mały test, odkręciłem kolanko i wsadziłem w gruszkę gruby kabel. W pewnym momencie jakby natrafił na przeszkodę i przecisnął się dopiero, gdy popchnąłem go w odpowiednim kierunku parę razy i mocno. Wydaję mi się, że to przeszkadzała blokada.

Jak myślicie, jest blokowany? Warto rozcinać go, ewentualnie kupić odblokowany dyfuzor?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tutoriale & poradniki”