iglica do gaźnika! pomocy:)

Witam. mam taki problem z gaźnikiem. Właściwie stworzył mi go ktoś od kogo kupilem ten gaźnik. Mianowicie kupiłem go bez iglicy, a miał być kompletny. wgl go nie otwierałem, ale teraz widze ze nie ma iglicy. i na mielochu sa iglice w2 w8 itp. a ja nie wiem o co w tym chodzi;D czy to jakiś rozmiar czy uniwersalne do każdego pasują? Proszę o pomoć i z góry dzięki.:)

Re: iglica do gaźnika! pomocy:)

Panowie nie chce tworzyc kolejnego tematu dlatego zapytam tu . Kupilem Derbi sende 2005 . Byla troche wybrakowana i teraz pytanie czy ten gaznik ma jakies braki czy jest kompletny. Jezdzilem na sendzie raz i problem byl taki ze jak puszczalem manetke gazu to on sobie opadal z obrotow do pewnej chwili a potem tak jakby sobie sam jechal i dawkowal paliwko (najprawdopodobniej iglica sie zacinala bo byla skrzywiona ) dzisiaj nie chce juz palic ale zaciekawila mnie dzwigienka od ssania ktora wyciagnalem na full i pozostawilem w takiej pozycji , podlalem paliwka pod swiece i odpalil ale strasznie wchodzil na wysokie obroty czyli palowo dochodzi ale po tym jak dzwigienke od ssania zostawilem na minimum to paliwo nie dochodzilo czy to gaznik sie przypchal ?

ImageShack.us
[ Link do obrazka ]

[ Link do obrazka ]

ImageShack.us

Gaznik przeczyscilem zamontowalem zaczal palic ale wiesz co jest taki problem ze musze odkrecic manetke na max zeby zaskoczyl i nie trzyma mi dolnych obrotow wcale czyli wysokie obroty puszczam manetke i pada na pysk totalnie bez walki ... I jak nie ma czegos takiego jak srednie obroty poprostu jest albo max albo nic ... czyli tak jakby zero modulacji gazem . czyli tak jakby paliwo udziela sie dopiero pod koniec skoku manetki

Iglica siedzi i teraz w jakim polozeniu ja zostawic bo jest tam pare poziomow . osadzic ja glebiej czy wyzej ? czego to moze byc przyczyna braku modulacji ? ze w polowie manetki nie dzieje sie zupelnie nic tak jakby tylko pod koniec skoku manetki dostawal paliwo ale duza ilosc