HB

Czy istnieje jakaś możliwość, żeby przy zrobieniu HB nie kupować nowej pompki i zacisku tylko podłączyć klamkę z wężykiem do pompki FB i żeby wszystko chulało na jednej pompce i jednym zacisku?

Re: HB

nie kupować nowej pompki?? Niema opcji zeby zrobic hb bez pompy:) Z tego co wiem na trojniku ladnie smiga to na 2tloczkowym zacisku:) chyba jest problem z odpowietrzanie...
SENDA X-RACE R STUNT

Jaka popme polecacie pod hb. Wszedzie mowia o radialnych... Dajcie konkretnie od czego taka moze byc tak ponizej 100zł.
Derbi Senda Hebo Manston 80 Prodzekt xD

Zipp Quantum - ma z tyłu tarczę i po lewej stronie kierownicy jest pompa, Nowa na allegro kosztuje jakieś 80zł i nie widzę powodów czemu by jej nie wykorzystać :)
Serwis i naprawa motorowerów
m.in Derbi! Szlify cylindrów,tuning silnika, remonty, naprawa instalacji elektrycznej! Od wymiany świecy po remont całego motora!
Śląsk Cieszyński, Zebrzydowice
GG. 9083189. tel.798 053 497
w sprawach forum pisac na PW

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Der ... a_R/116580

moze ktoś ma taki zestaw skomponowany? bo chętnie bym kupił za nie drogo, nie muszą być pompy od roxów itd. aby chamowało, do uzytku amatora ;D

Jak chcesz to mam mocowanie drugiego zacisku od speedfighta, zacisk, pompe i przewod znajdziesz bez problemu na allegro, jak cały zestaw to najlepiej od speedfightów na części.

Jak coś to GG: 7300212

W gpr nude i racing jest cztero-tłoczkowy zacisk;]
Było Komar 232 1965r-->Czajna skuter 2009r.-->Derbi gpr NUDE 2004r--->peugeot XP6 2007r--->HONDA NSR 125 R 98r-->VIRAGO 125 98r.V twin;] & BOOSTER SPIRIT 96r

z tego co wiem to gpra ma na przodzie radialny dwutłoczkowy zacisk...

Co do tematu, ee do stówy kup pompe przód z rs125, ew. z gsxr k1-k3, 636 itp, wazne zeby miała niezintegrowany zbiorniczek bo pozniej ustawiasz sobie elegancko klamke sprzegla i hb do wysprzeglania. Zacisk, najlepszy i najtanszy=4tłoczki z rs 125, hamuje kozak, do 50pln sie kupi, przewod stalak 2m 65pln nówka, 20-30pln od roxa kupisz i tez bedzie.- Taki zestawik to hamulec na jeden palec elegancko ustawiane klameczki i cud miód.

Najtansza opcja to komplet z roxa tył- za 120pln powinienes wyrwac jak dobrze poszukasz, ale takie coś wg. mnie niehamuje ale na poczatek moze wystarczy.

Trójnik sobie odpusć, cieżko odpowietrzyć, lipnie hamuje a koszta wychodzą niewiele mniejsze...

Nieche mi sie robic fotek HB teraz ale tak wygladało zaraz po zrobieniu przed malowanie prosze:) [ Link do obrazka ] Jak bedzie mi sie chcialo zrobie pompy jeszcze raz mocowania i stelaza...
Jakies pytania??
Moze ktos chce kupic pompe o hb??
SENDA X-RACE R STUNT