LINKI KODUJEMY W BBCODE URL !
Niestosowanie bbcode wiążę się z przeniesieniem tematu do kosza, bez wcześniejszego upomnienia

Kod: Zaznacz cały

[URL]LINK[/URL]
[/size]

GPS - Garmin nuvi 250

Witam Ponownie ! :D

Jak już mam wenę do pisania spowodowaną wysokim pulsem to jadę dalej :D
Dzisiejszego wieczoru chciał bym Wam przedstawić nawigację która prowadzi mnie przez najczarniejszy zakątek Polski, rok temu szukałem nawigacji którą będę mógł używać jeżdżąc na motorze,udało się ale do setna. Najpierw zdjęcia :

Garmin z mocowaniem na szybe do samochodu [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Nie maiłem pomysłu jak ją zamontować, ale chwila i rozruszałem szare i się udało. Na płaski plastron przyczepiłem mocowanie do szyby tylko na początek odtłuściłem ( Patrz na zdjęcie pierwsze ) Zabezpieczyłem nawigacje sznurkiem w razie niemca, już z góry odpowiadam na pytanie: Nie odpadnie, nie wyleci , nie zniknie. Nie ma takiej opcji :D Nawigacja naprawdę daje rade, raz nawet deszcz przetrwała . Teraz minusy i plusy

Na plus:
-Można wpisywać bez problemu miejsce docelowe pod czas jazdy
-Obudowa wytrzymała niczym diament
-Nie prowadzi po bezdrożach
-Wylicza dokładnie czas dotarcia do celu, nie dużo się myli bo wylicza średnią prędkość na odcinku 1 kilometra
-Zapisuje prędkość maksymalną
-Cena

Na minus:
-Nie usłyszysz hołka jadąc w trasie
-Bateria nie wytrzyma dłużej niż 3 godziny
-Przy ostrym słońcu trzeba przysłaniać ręką by widać co jest na wyświetlaczu

Co do ceny, wynosi ona około 200zł. Używki chodzą za 100zł. To na tyle, jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości to proszę pytać :)

Pozdrawiam
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
kubak2133 (23 mar 2013, o 23:40) • PuchatQ (23 mar 2013, o 23:55) • adus31 (24 mar 2013, o 09:59) • PrzemoDT (4 maja 2013, o 21:28)

Re: GPS - Garmin nuvi 250

Hmm... zapłata za mapę :rolleyes: google navi for free :P Jeżeli google maps Ci nie wchodzi to możesz sobie ściągnąć prawie legalne, nawet najnowsza automape :P
Co do wyświetlacza..... Super Amoled = ujowo duże słońce, i wszystko super widać. Rozmiar = ja mam 4 cale, narazie testowałem tylkow aucie, i było widać wszystko super. Nawet jechałem na słowacje, nie zauważyłem wady. Tylko denerwujące może być, że po 5 godzinach bateria miała 10 %, ale gniazdko, usb i dzida :zab:

a Ty masz gniazdko w sx'ie ?

Re: GPS - Garmin nuvi 250

Jaka płatność? Mnóstwo jest darmowych, bardzo dobrych "legalnych" nawi na smartfona :) A czy mały ekran w S3 np, to bym nie powiedział :D

Test okej, ale myślę, że mało przydatny. Aczkolwiek + za prace.
Zaakceptuje każdą opinie na temat mojego testu :D Test może być tylko wtedy przydatny kiedy ktoś szuka GPS'a. Niczym z testem GoPro :D
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
Borek (25 mar 2013, o 15:20)