Re: Facebook'owe LIKE :D

wysłałem zdjęcie mojego na podany adres wraz z potrzebnym opisem

Nie musisz tu tego pisać. Iktorn przegląda codziennie pocztę ,więc na pewno wrzuci na fb. - mK.

wiem że nie trzeba chciałem się tylko upewnić :)
bo pare razy jak zdjęcia wysyłałem pocztą do kolegów to niedoszły

ja też popieram Łukasza a taki ciekawy pomysł mi przyszedł zeby np foty wstawić na inne forum (np tzr.eu forum yamahy dt itd) i żeby oni zagłosowali a potem na odwrót tez by ciekawie było
Pomogłem daj "+"

Było by ciekawie i sprawiedliwie, a nie, że gość udostępnia 24 razy zdjęcie na różnego typu fanpage i ma 400 lajków w pierwszy dzień. Mazzola ma rację. Trzeba umówić się z innym forum, my też zrobimy im przysługę z konkursem lub inną pierdołką. Sorry za OT, ale musiałem się wypowiedzieć. Ogólnie to fajnie, że zrobiliście konkurs, ale powinniście to bardziej przemyśleć. Kto ma znajomości, ten wygrywa.

To jest dziwne ,że jak na innych forach,fanpage'ach i itd są takiego typu konkursy to nawet jeden słowem się nie odezwie ,że coś mu nie pasuje. Jest konkurs taki a nie inny ,więc trzeba się z tym pogodzić. Wygrywa ten który ma `większe znajomości`? Być może albo robi coś innego lecz nie będę wam o tym mówił bo wolicie siedzieć i marudzić :)

mK bo na innych forach mają oczy zamknięte ;D A userzy Senda.pl są intelgentni i widzę tutaj luke ;D Po prostu pogudźcie się z tym że taka jest prawda i już ;p Ten konkurs zleci to można kiedyś zrobić następny. Roriet dobrze mowi, wtedy faktycznie będzie sprawiedliwie.

"Być może albo robi coś innego lecz nie będe wam o tym mowił bo wolicie siedzieć i marudzić"

No albo ma znajomości albo fest spamuje swoim linkiem co i tak jest bez sensu ;p

Powiedzcie czy nagroa jest warta chociaż 20 zł to kupie 400 likow na allegro i się zwroci ;p
Była DRD Pro Black & Yellow Fluo 69
Jest GS500

JARO, jak patrze na takie wpisy, to mi ręce opadają -,- Nie dość, że cały czas narzekasz, to jeszcze piszesz publicznie, że jakieś gówniane lajki chcesz kupować, to jest mądre ? -,- Równie dobrze, w każdym momencie mogę usunąć Twoją sende z konkursu bo, już mi się KU*WA nie chce czytać Twoich postów.

Nawet jak ktoś by wstawił na inne forum jak np. tzr'ki to co to za problem jesli ktoś ma znajomości bo tam ma konto dogada się i wyjdzie na to samo więc nie pierdol*** i zróbcie ten konkurs bo nie ma obejścia od tego ze ktoś będzie pizgał sobie lajków nie wiadomo ile. To jest konkurs ludzie a nie walka na smierć i życie a jak ktoś będzie se załatwiał lajki, to jego problem że jest zbyt płaski w uczciwej grze...
Za ten post autor So3ek otrzymał podziękowanie:
iktorn (1 sie 2012, o 16:57)

huehueheu widze że tutaj chodzi o mnie :) i moje 26 udostępnień zdjęcia ;)
w regulaminie konkursu nie jest nigdzie napisane że zdjęcia nie można udostępniać itd.
Ja to zrobiłem nudzi mi się. Ale przypruliście się od razu do mnie mimo tego że pierwszy zrobił tak stasiu ;) jak moje zdjęcie zostało dodane on miał już 190 lajków :) Więc postąpiłem tak samo jak on tylko na większą skale.

So3ek ma kurcze wielkie problemy a nie ma sendy. Najbardziej tutaj krzyczy. Kup Derbi weź udział i wtedy płacz że ktoś jest nieuczciwy. Bo takie pisanie i nabijanie sobie bezsensownych postów nic Ci nie da..
Przepraszam za OT.
Za ten post autor Mati791 otrzymał podziękowanie:
Borek (3 sie 2012, o 23:19)
"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

Mati791 my nic do ciebie nie mamy, udostępniasz, masz dużo lajków ok.
So3ek nie masz sendy a nadal kontynuujesz temat co komu nie pasuje. Mati ma rację ;)

Kończymy wszelki temat o zasadach konkursu bo wszystko mam nadzieje zostało wyjaśnione.

Mati nawet nie myślalem o tobie ;D Tak dla jasności ;p Koniec tematu, swoje powiedziałem. Tylko czekać na zakończenie konkursu i być może na nastepny.
Była DRD Pro Black & Yellow Fluo 69
Jest GS500

Spoko nie musze pisać ... ale o ile mnie nie myli to forum jest do wypowiadanie swojego zdania ale jeśli postrzegacie to innaczej mi chodziło o to że cobyście nie zrobili to i tak będzie nieuczciwa walka i chciałem żebyście skończyli pier***** i narzekać bo jest konkurs to zawsze musicie miec ale... ja już się nie odzywam bo wam to przeszkadza i się spinacie jak klamerki na ubraniach. Pozdro

A co do mati791: ja nie płacze że nie mam sendy tylko pokazuje że nie ma obejścia na takich lamerów co nie umieją wygrać w uczciwej walce ... Ale widocznie ty rozumiesz moje wypowiedzi innaczej więc daj na wstrzymanie ziomek