Re: Facebook'owe LIKE :D

ohohoh panowie 2kg cyny wiem ,że to dużo :D Dlatego wygrany zostanie szczęśliwym posiadaczem :P

Edit:
Iktorn już mnie bije po plecach ,więc oświadczam ,że cyna wraz z gwoździami odpada :(
Widocznie fundusze na takie wspaniałe nagrody są za małe :D

I tak byście się wtedy zalutowali na śmierć xd
Za ten post autor mK. otrzymał podziękowanie:
iktorn (27 lip 2012, o 14:01)

Ehh a już myślałem że mam zapewnione lutowanie na 2 lata a tu hooy strzelił moje marzenia :(
Była DRD Pro Black & Yellow Fluo 69
Jest GS500

2 kilo cyny by mi wystarczyło na 4 lata :D a tak to jaka nagroda będzie z czym związana z tuningiem :P ?
adam180666 pisze:Wiem poprzedni właściciel użytkował ją 2 tygodnie i stwierdził że nie chce mu się jeździć i rok czasu stała w garażu bez odpalania sam musiałem ją wyciągać z jego rupieci i dopaliła za 1 kopniakiem

Ale szczerze to nie będzie to takie prawdziwe ;D Taki kowalski co ma firme jakaś i znajomości i wrzuci totalnie rozpier**ną sende a będzie miał 1000 likow i wygra ;p Jak dla mnie powinno się zrobić losowanie i np. 100 userow mogło by oddać 3 glosy ;D wtedy by to mialo sens
Jest GS500

jaro1510 pisze:Ale szczerze to nie będzie to takie prawdziwe ;D Taki kowalski co ma firme jakaś i znajomości i wrzuci totalnie rozpier**ną sende a będzie miał 1000 likow i wygra ;p Jak dla mnie powinno się zrobić losowanie i np. 100 userow mogło by oddać 3 glosy ;D wtedy by to mialo sens
to bardziej jest sprawdzenie kto ma wiecej znajomych ;D niz konkurs , ale i tak jest zabawnie
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]

Lajkować nie pierdolić, bo płaczecie, że nie ma konkursów, zrobimy konkurs, to zawsze każdy płacze, dlaczego tak a nie inaczej. Tak jest i tyle !

No ale wiktor przyznaj że ten konkurs jest zabawny, ale zero w tym prawdziwości ;D A ty kwaq nie podpuszczaj bo już mi si portfel otwieral ;D Dla tych 2 kilo cyny warto by było ;D
Jest GS500

Zabawny czy też nie, ważne ,że jest konkurs tak jak pisał iktorn. Jaro tak mi się wydaje ,że chciałbyś wygrać ten konkurs lecz nie posiadasz za dużo lajków ,więc stąd te narzekanie :P

mK. nie trafiłeś ;D Wstawiłem fotke tylko po to by być w filmiku reklamującym, a tu narzekam bo taka jest prawda ;p Swoją wystaw ;D Mimo że najładniejsza nie jest to wygrał bys konkurs bo cie lubią ;D Sam bym ci lajka wlepił nawet jak by mi się twoja nie podobala ;D

no no ja to od razu bym wygrał :lol: - mK.

jaro1510, ale się podlizujesz, HAHAHHAA :D / iktorn
Jest GS500