Elo!

Elo!
Mam na imie Kamil. Teraz 19 stycznia będe miał 15 lat. Nie wiem co wg mam tutaj pisac poza tym że mam Derbi Senda drd edition z 2004r. Kupiłem ją w lipcu 2010 i wydaje mi się że nie trafiłem z zakupem :( Przy zakupie nie jeździła ale wraz z kolegą zrobilismy ją i teraz przynajmniej moge się nią nacieszyć troche... Przy zakupie miałem w niej Cylinder Conti 50 sport, wydech yasuni, gaźnik 14 założony i 19 do ręki :) Cylinder zmieniłem na zamiennik 50 lecz głowica została w motorze bo innej nie mam. Jak narazie motor strasznie wolno rusza lecz jak już sie wkręci na obroty to idze lekko 90km/h + (nie mam licznika)

To tyle może kiedyś wam foto pokaże teraz niestety nie chce mi sie robić :P

Pozdr.

Re: Elo!

Witamy kolege;]
Było Komar 232 1965r-->Czajna skuter 2009r.-->Derbi gpr NUDE 2004r--->peugeot XP6 2007r--->HONDA NSR 125 R 98r-->VIRAGO 125 98r.V twin;] & BOOSTER SPIRIT 96r

Elo
Lewa w górę chłopaki !

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego" na widok motóra, byny w żyłach, i zapotrzebowania na adrenaline.

Jak tutaj trafiłem? :) dobre pytanie...
Poprostu w Google wpisałem Derbi Senda i pierwsze wyskoczyło mi forum senda.pl po awari wchodzilem raz po raz na to aż niedawno mnie przeniosło na senda.com.pl i oto jestem :)