Pochwal się swoim Derbi Senda SM na facebook'u!
http://www.facebook.com/SendaPL

email: facebook(at)senda.pl
opis+zdjęcie

Re: Senda xtreme Rockstar by Puniek

Z klockami mam podobnie. Wczoraj założyłem nowe tył było ok lekko chodziły troszke tarły ale delikatnie jak to nowe. Dziś jade z 5km okej, ale nagle coś piszczy i lekko się zacisnęły. Nie wiem czego to może być wina. A przednie wogole mi padly :D
Jedyna taka w Polsce
Blue&Yellow http://www.senda.pl/viewtopic.php?f=33&t=23383 =_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_
Pomogłem ? Jeśli nie to na pewno bardzo się starałem.
Daj P L U S I K A :D
=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_

Klamka jest dobra, tak wyszło tylko na zdjęciu :)

UP:
Kupiłem sobie też LEDowe strzałki:
Obrazek
Obrazek
A teraz Sendi odpoczywa.. Tak kończy się zmienianie klocków ^^
Poprzedni właściciel jeździł chyba bez hamulca bo tłoczki były tak zapieczone ,że w ostateczności musieliśmy je wrzucić do jakiegoś tam kwasu :)
Teraz tylko dopasować oringi, pomalować wahacz i można jeździć :)
Obrazek
Sendi Puńka <3 Nie zapomnij dać minusa.. ( "-" ) Lubię minusy.
Obrazek

@Zielu:
Gdy wczoraj wracałem z przejażdżki po założeniu klocków tył , przestały odbijać i całe 2 km jechałem na zaciśniętych ^^ Tarcza cała czerwona a na ulicy tylko dym z klocków :)
Jak masz jakieś pytania, to wyślij e-mail.

Airsal 70 200*/138* :zab:
PHBH 28
Polini air box
Turbo Kit Carreras 80 <3
Tec evolution
Sprężyny Malossi
króciec 360*

@zeroski98
Maluję wahacz na niebieską perłę z palety Toyoty i lagi :) A potem naklejeczka PAIOLI i będzie "miód" jak to pisałeś wcześniej ;)

@ittek Nic się nie pokrzywiło :)

@Zielu , już Ci mówię ;d :

Tłoczki były z tyłu tak zapieczone , że ciśnienie nie dawało rady ich ruszyć, to kazali mi się przewieść "dotrzyj klocki bo nowe i dlatego hamują " To się przewiozłem i z 2 km jechałem z zaciśniętymi klockami na maxa a na całej ulicy sam dym z nich .. Tarcza cała czerwona (tak rozgrzana) :lol:
Potem sprawdzałem klocki to połowę zdarte były :) Ogólnie już działa bo z tatą wsadziliśmy nowe oringi na te tłoczki i jakoś działają :)
Sendi Puńka <3 Nie zapomnij dać minusa.. ( "-" ) Lubię minusy.
Obrazek

Wróć do „Derbi Senda SM”