Pochwal się swoim Derbi Senda SM na facebook'u!
http://www.facebook.com/SendaPL

opis+zdjęcie

derbi senda x-treme by ernq, czyli coś z niczego

cześć to może zacznę od początku jak to się zaczeło jak jest i co chce zrobić
Obrazek
12 stycznia 2018 roku kupiłem tą oto sende z gaźnikiem do regulacji okazało się że był on nie kompletny więc kupiłem z myślą że to kiedyś będzie 70 pwk oko 19mm, gdy pojechałem do kolegi zmierzyć kompresje wypluła 8bar czy do dużo czy to mało nie wiem, później kupiłem jeszcze najtańszą lampe z jm bo nie miałem światła stopu i do tego jeszcze 3 puszki żółtego sprayu bo nie podobało mi się to że senda jest w 3 kolorach
Obrazek
na początku jeździłem sam, nikt ze znajomych nie miał prawka i nagle okazało się że sąsiad też zrobił prawko i ma sende po bracie którą pomalował od razu na szaro
Obrazek
Obrazek
nagle tak troche pojeździliśmy ekipa się zbierała aż w wakacje spotkaliśmy się prawie całą ekipą w około 10 osób, pod koniec wakacji dostałem od rodziców troche piniążków więc stwierdziłem że trzeba zrobić żeby senda jako tako wyglądała, kupiłem nowe plastiki z jm p2r i jakieś tam inne mniej ważne rzeczy (zdjęcia z wydechem sąsiada)
Obrazek
Obrazek
ale ciągle przez cały rok szukałem kocich oczu i wkońcu kupiłem je
Obrazek
mechanicznie jest to seria jeszcze plan na 2019 rok jest taki żeby założyć maline racing z jm i wydech gianneli enduro/yasuni r2/voca chromed 50-70
aktualne zdjęcie dam później bo nie mam na razie

Najlepsze zdjęcia z 2018roku:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
szara senda ma na imie "olunia" paru osobom co są od 2013 roku na forum coś może świtać
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
mK. (31 sty 2019, o 07:59)

Re: derbi senda x-treme by ernq, czyli coś z niczego

troche mnie nie było :P przez ten czas zdążyłem zatrzeć sende i wczoraj założyłem malinke do sendy i jak iskra była jak się zatarła to teraz iskry 0...
Obrazek
tak wiem silnik musze umyć...ostatnie chwile serii wyglądały tak że stwierdziłem że teraz się zatrze albo nigdy i upalałem w lesie, jeśli ktoś chce mogę dać link do tego :P

Re: derbi senda x-treme by ernq, czyli coś z niczego

teraz dłuższy czas nie będę pisał bo muszę zrobić parę rzeczy: zmienić opony, blachę poprawić, klamki zmienić bo według policjanta mają za duży luz, coś z lagami i amortyzatorem zrobić bo według policjanta są za miękkie, instalacje poprawić bo jest za dużo kabli i jakieś mniejsze duperele
Obrazek
i co do klamek to się zastanawiam nad asv z jm z pompką hamulca
ODPOWIEDZ

Wróć do „Derbi Senda SM”