Pochwal się swoim Derbi Senda SM na facebook'u!
http://www.facebook.com/SendaPL

opis+zdjęcie

Derbi Senda X-Treme Barikit 70cc

Witam! Dziś chciałbym pokazać wam moją sende :lol: jest ona z 2007r, ma przejechane 10k km, kupiłem ją kilka dni po świętach. Była zablokowana, jechała max. 65 km/h, odblokowałem i zapieprza te 85-90 km/h (licznikowe) z całkiem dobrym przyspieszeniem. Ogólnie to nie było przy niej praktycznie nic do roboty, wszystko co w niej pozmieniałem wynikało z mojego "widzimisie" :D

Foto z dnia zakupu:
[ Link do obrazka ] Ściągnąłem handbary, bo mi się nie podobała senda z nimi, a poza tym były trochę pozdzierane.
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Przerobiłem mocowanie lampy, rejki, kierunków, pozdzierałem naklejki z kapy silnika, zrobiłem mocowanie owiewki i pare innych duperelów których nie zauważycie na foto. Na dzień dzisiejszy wygląda tak:
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Senda trochę leży, bo nóźka sie wygięłą podczasz transportu, ale dla mnie nie wygląda najgorzej. :D Zacząłem troche ścierać wydech z rdzy, ale niestety papier się skończył.
[ Link do obrazka ] Plany:
- Lusterko Stage6 F1 Style carbon
- Manetki STR8 Dome carbon
- Lampa STR8 LED z kierunkowskazami
- Paski na koła +/- pod kolor kierownicy
- Wypolerować wydech

Tyle z optyki, z mechaniki to raczej nic nie będzie, ma dellorto 17,5 fabrycznie, na cylek, wydech narazie kasy nie mam :D . To by było na tyle, siema!
Ostatnio zmieniony 19 sty 2015, o 19:48 przez Kazek, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: Derbi Senda X-Treme SM 50

Można wiedzieć dokładnie co robiłeś by ją odblokować? Ciekaw jestem bo sam jestem na tym etapie, przy zakupie miałem podobny v-max. Z handbardami mu na pewno lepiej, zawsze możesz kupić innego typu nie takie złączone z kierownicą. Miała małą glebę? Po błotniku widać, ogólnie to spoko że nie kupiłeś jakiejś zrytej tylko w miarę oryginalną.
http://www.bikepics.com/members/kincu/

Sprzedam Derbi Sende Xtreme Sm 50 08r sprzedam-derbi-sende-xtreme-sm-50-2008r ... 34971.html

Kincu pisze:Można wiedzieć dokładnie co robiłeś by ją odblokować?
Wyciąłem ślepą kiszke i tuż przy wyjściu kolanka od cylindra, katalizator w dyfuzorze (rozciąłem w dwóch miejscach, popukałem i wyleciał, wyciągnąłem "kominek" z filtra powietrza + dysza 85 (tak idealnie jeszcze jej nie wyregulowałem, muszę się jeszcze iglicą pobawić).
Kincu pisze:Miała małą glebę?
Tak, poprzedni właściciel (Francuz :D) zaliczył na niej glebę.

Okleina mi się podoba, myśle tez nad pomalowaniem zacisków też pod kolor kiery, byłoby trochę kontrastu więcej. :p

Pewnie masz racje, ale nie jest na niej napisane z jakiej firmy. :p Wypolerowałem dzisiaj wydech, wcześniej był cały zardzewiały. Zostało trochę wżerów i są na nim jeszcze małe ryski (widać je tylko z bliska) ale i tak o niebo lepiej wygląda niż wcześniej. Na foto tych rysek troche więcej, chyba za dobry aparat :lol:
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Zamówiłem paski na koła -/+ pod kolor kiery, mam nadzieje, że odcień nie będzie aż tak bardzo się różnił. Następnym celem będzie paczka z mielocha w której znajdzie się:

- Lusterko Stage6 F1 Style M8, lewe, carbon
- Manetki STR8 Dome, carbon
- Lampa STR8 LED z kierunkowskazami

A kiedy ją zamówie, to już od hajsu zalezy :D

Mały up. Przykręciłem wydech i nakleiłem paski. Łapcie kilka zdjęć:
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Kolor pasków mniej więcej pod kolor kiery, czyli taki jaki chciałem ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Derbi Senda SM”