Pochwal się swoim Derbi Senda SM na facebook'u!
http://www.facebook.com/SendaPL

opis+zdjęcie

Re: Derbi Senda X-Treme SM '07

Siema. Dawno nic tu nie pisałem. Senda została u mnie, a więc wziąłem się za nią :D
[ Link do obrazka ] Wpadła lampa Koso, szprychy i tulejki wahacza: [ Link do obrazka ] Mocowanie przerobione i lampa siadła tak: [ Link do obrazka ] Stare tulejki wyglądały tak, trochę zmęczone xD [ Link do obrazka ] No i nowe już na miejscu: [ Link do obrazka ] Na założenie czeka jedna szprycha + koła pójdą prawdopodobnie do centrowania.
Założe też lusterka dolne, umyję ją i nawoskuje woskiem z SH, wywale dozownik i wypróbuje olej Panolin ;) [ Link do obrazka ] W planach mam okleić lagi, pokrywe pompy i osłonę łańcucha carbonem, co wy na to? ;)

ps. sory za jakość zdjęć ;)

Re: Derbi Senda X-Treme Barikit 70cc

Siemanko :hd:

Odebrałem koła z centrowania i pomalowałem napisy na oponach:
[ Link do obrazka ] I tak to wygląda na dzień dzisiejszy:
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Zmieniłem uszczelniacz na wale od strony magneta i na wałku zmiany biegów (oczywiście corteco :P). Pozostało założyć wyfuk, odpalić i wyregulować no i drobne sprawy typu nasmarowanie linki sprzęgła ;)

A po robocie po małym :zab: : [ Link do obrazka ] I tu jeszcze jedno na koszmarek przed snem :evil: : [ Link do obrazka ] Trzymajcie się ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Derbi Senda SM”