Derbi Senda X - Race R 2010 r.

Witam wszystkich. Wreszcie udało mi się znaleść chwile wolnego czasu na opisanie co nieco mojego sprzętu jakim jest Derbi Senda X - Race. Derbi zostało wyprodukowane w 2010r. i zostało kupione jako nowe 1 marca 2012r. Jako iż dosyć sporo jeźdże w trasy wybór miał paść na jakiś skuter np Gilere Runner jednak postwiłem na bezobsługowość i prostotę jaką oczywiście charakteryzuje sie derbi :) . Motorek ma obecnie 3500km i jest jeszcze całkowicie zablokowany, zmnieniłem jedynie zębatkę przednia na 13 zębną . Oczywiście nie kupiłem jej po to by jeździć zablokowaną więc kilka dni temu zamówiłem nowy sportowy wydech który jeszcze niestety nie doszedł. Chodź jestem obecnie na kursie na A1 nie zamierzam przesiadać się na nic większego, wydaje mi się że 10 KM po odblokowaniu spokojnie wystarczy na nasze polskie drogi.
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]
Ostatnio edytowny przez 2 kamyk; łącznie edytowany 16 razy
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
Hero (28 cze 2012, o 14:42)
Moje Derbi - viewtopic.php?f=34&t=13069
Yamaha Grizzly 660 - viewtopic.php?f=39&t=14774

Re: Derbi Senda X - Race R

Wydeszek doszedł i został już założony. Były co prawda drobne problemy z regulacją (cały czas nie jestem z niej do końca zadowolony) ale senda i tak już dostała przydomek najszybszej r-ki w okolicy . V-max to około 90 -95 z lekkiej górki na zębatkach 13/53 . Co do samego wydechu jest on dość głośny. Jeśli chcemy podróżować szybko musimy niestety korzystać z przedziału obrotowego 7000< . Na niskich obrotach wydeszek daje rade podczas spokojnych turystycznych przejażdżek. Ogólnie dobrze jest :D . Jestem dosyć spokojnym driverem i rzadko jeżdże na full manetce więc spalanie narazie ogranicza się do ok. 4L zobaczymy jak się będzie zmnieniało w miarę regulacji. Niżej dołączam pare fotek nowego i starego wydechu . Pozdrawiam wszystkich derbimaniaków ;d
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]
Ostatnio edytowny przez 2 kamyk; łącznie edytowany 13 razy
Moje Derbi - viewtopic.php?f=34&t=13069
Yamaha Grizzly 660 - viewtopic.php?f=39&t=14774