Pochwal się swoim Derbi Senda SM na facebook'u!
http://www.facebook.com/SendaPL

opis+zdjęcie

Derbi Senda X-Race 2010 by jofi5k SESJA- NOWE FOTY

Cześć, przedstawiam moją sende, nowy zakup, poboczne hobby, i oczyściwe portmonetka :). Jest to senda X-race z 2010 roku. Na liczniku 11k z groszami, kupiona od typa który je sprowadza z Francji, ta nie jest inna. Derbi jest poblokowana, napewno jest na filtrze powietrza(ten gumowy odprowadznik[nie wiem jak to nazwać] pod siedzieniem, i katalizator. Narazie nie śpieszy mi się to ściągać bo narazie muszę wyczuć motor) i inne tego typu rzeczy.

Rzeczy które zrobię w najbliższym czasie:
-Zmieniam kierunki(są teraz zamonotowane ze str8, ale prawy ma urwany jeden kabel, więc dużo roboty by było z tym, ponieważ kable idą przez gwint. Zamówiłem już w mielochu, trochę inne, bo te kosztują 100zł, a teraz kaske trzeba oszczędzać, ale z głową :D)
-Czyszczenie gaźnika(jest na dozowniku, więc trzeba to zrobić)
-Nowe manetki(zakupiłem w mielochu)

Plany na przyszłość:
-malowanie(prawdopodbnie czarno-biało)
-wydech (najprawdopobnie leovenice v6)
-Nowe klamki
-Stożek(ale to muszę przemyśleć jeszcze)
-Sticker bomb wokół licznika
-malowanie części typu kopka i dźwignia zmiany biegów
-jakieś fajne naklejeczki ze sick-stickers.pl

No i ogólnie chcę zostać narazie przy cylindrze 50cc, reszte jedynie z biegiem czasu będę zmieniał.Temat będzie aktualizowany temat z biegiem robót:).

Foty: [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]
Ostatnio edytowny przez 3 jofi5k; łącznie edytowany 7 razy
Zapraszam :) ->Derbi Senda 2010 Barikit 80cc

Re: Derbi Senda X-Race 2010 by jofi5k

Ładna, ale dlaczego z przodu jest opona założona odwrotnie, znaczy w przeciwnym kierunku do kierunku jazdy :D :D :D

Jak założysz stożek do tej końcówki to będzie chodzić tak:

http://www.youtube.com/watch?v=NZatArNYPC0

Może Ci się wydawać, że głośno, ale tak na prawdę jest spoko, na żywo jeszcze lepiej słychać :D
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
jofi5k (19 mar 2013, o 20:52)
Aktualny sprzęt:
Yamaha FZ6

Sprzedam:
[/b]

nie wiem czemu ale mi się podoba lampa z tyłu :) i ogolnie fajne moto, skąd wyrwałeś takie lustereczko tnt? :>
Te lusterko było już założone jak ją już kupiłem :D. Szukałem go na mielochu i nie znalazłem. To jest ultrafioletowe czy tam fotochromatyczne, nie wiem jak sie to fachowo nazywa, w każdym razie jest z taką fioletową powłoką.
Edit 20.03.13
A dzisiaj Senda otrzymała nowe gripy i kierunki: [ Link do obrazka ] Stare "śmieci" [ Link do obrazka ] Na dniach dodam jakieś foteczki jak to sie na moto prezentuje.

Siemka, dawno mnie tu nie było, więc wypadałoby pokazać oznaki życia. W sendzie ogólnie nic się nie zmieniło, oprócz nowych kierunków i manetek. W tym miesiącu prawdopodobnie gruntowne malowanie i zmiana światła z tyłu(w planach mam światło ze kierunkami str8), będe też zmieniał stelaż pod rejestracje, pójdzie albo pod lampę, albo za koło. A może już w tym tygodniu czyszczenie gaźnika, sprawdzenie filtra powietrza i ogarnięcie hamulca tylnego bo strasznie głęboko łapie, najpierw spróbuje odpowietrzyć, potem zobaczę co z tym zrobie. Wrzucam narazie takie byle jakie fotki żeby nie było za żmudno na topicu:D. [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Pozdro !:D