Derbi Senda R 80cm - EDIT Str. 1 !!

Jest ona z 2000r i wcześniejszy właściciel miał ją 7lat
Silnik troszkę usprawniony, zostało w nim wymienione:

-Cylinder 80 ccm Mallossi MHR (nicasil)
-Króciec Metrakit 21 mm
-Membrany carbonowe
-Gaźnik Dellorto 21 mm
-Wał korbowy Hebo performens
-Tarcze sprzęgła sportowe
-Sportowe sprężyny sprzęgła mallossi
-Nowy łańcuch
-Zębatka przód
-Zębatka tył
-Wydech odblokowany
-Wymienione uszczelniacze w amortyzatorach
-Nowe klocki hamulcowe przód i tył
-Nowy wałek zdawczy
-Nowy olej w amortyzatorach
-Nowy olej w skrzyni biegów
-Lampa z tyłu LED

Dostałem Do niej jeszcze pudełko części, całe nowe sprzęgło, nowe migacze, wał, nowe simeringi, łożyska, gaźnik, i dużo innych drobiazgów,

niedawno zrobiłem w niej nową elektrykę od podstaw, zmieniłem zapłon (ducati energia), tarcze sprzęgłowe i sprężyny Malossi,

z rzeczy do wymiany to zostały mi jeszcze opony, klocki z tyłu, zbiorniczek wyrównawczy bo troszke cieknie...

Ogółem moto mi się bardzo podoba i jestem zadowolony z zakupu,

Edit.
Przy sendzie troche się pozmieniało,
-kupiłem Leona V6,
-wizualnie co nieco poprawiłem
-Okleiłem owiewki
-dorobiłem stelaż
-zmieniłem owiewkę
-i kilka innych głupot :)

Tutaj foto, ze ściągniętymi plastykami bo testowałem silnik :) [ Link do obrazka ]
Serwis i naprawa motorowerów
m.in Derbi! Szlify cylindrów,tuning silnika, remonty, naprawa instalacji elektrycznej! Od wymiany świecy po remont całego motora!
Śląsk Cieszyński, Zebrzydowice
GG. 9083189. tel.798 053 497
w sprawach forum pisac na PW

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Der ... a_R/116580

Re: Derbi Senda R 80cm

Mam ten sam model i miałem ten sam problem ze zbiorniczkiem wyrównawczym. Z tego co czytałem wiele innych osób również . Nie wiem z czego robili te zbiorniczki ale podejrzewam że z gówna lepili...
Swój chyba z 10 razy sklejałem rożnymi klejami itp. i dalej po paru dniach znowu cieknął. Dopiero po sklejeniu żywicą i poprawieniu tego poxyliną lub epoxil mix (już nie pamiętam) problem ustał.

Jak się spisuje ta lampa diodowa? Jest dużo lepiej widoczna od zwykłej? stop odróżnia się dobrze od pozycji?
trzeba coś przerabiać żeby ją zamocować?
I skąd ją wyrwałeś i za ile?

lampe ledową zmieniłem :) bo szkiełko zgubiłem i brzydko wyglądała albo bardzo mocno i wyraźnie świeciła więc moge polecic, a po 2 zmieniłem ją dlatego że nie było podświetlenia tablicy, i mogłbym dostac za to mandat. Stop był dobrze odrózniany od pozycyjnych. Derbika Wyrwałem ją dokładnie z Lubania, (jakies 300km odemnie) a za ile to juz nie pamietam nawet, cos koło 3800 :p

A ze zbiorniczkiem to juz sie nie bawie bo i tak i tak bedzie ciekł :p
m.in Derbi! Szlify cylindrów,tuning silnika, remonty, naprawa instalacji elektrycznej! Od wymiany świecy po remont całego motora!

I skąd ją wyrwałeś i za ile?
Miałem na myśli lampe :P
Powiedz jeszcze jak to jest z mocowaniem tej lampy. Trzeba coś przerabiać?

lampa juz byla jak go kupiłem, a przerabiać to nie wiem czy trzeba bo nie wiem jak jest orginalnie

Wystarczy troche wyobraźni i zdolnośći manulanych....Wszystkiego chyba nie trzeba tłumaczyć...
Było Komar 232 1965r-->Czajna skuter 2009r.-->Derbi gpr NUDE 2004r--->peugeot XP6 2007r--->HONDA NSR 125 R 98r-->VIRAGO 125 98r.V twin;] & BOOSTER SPIRIT 96r

Może zbiera na inny ;p

Ja też mam ta wersje nawet kolor miałem podobny po malowaniu . A z tym zbiorniczkiem to tez prawda u mnie się uchwyt urwał i kleiłem chyba już z 10 razy i wraz odpada . Ale przynajmniej nie cieknie .
SENDA.PL !! :D

MOTO JEST BOGIEM TUNING NAŁOGIEM STUNT ZABAWĄ A MOC PODSTAWĄ..

Pod koniec lipca, po Lubaniu jeździła 7 lat. Teraz moto wygląda troszke inaczej, ale zdjęcia bedą jak będzie ładniejsza pogoda :)