Derbi Senda R 1996 - Stunt

Siemanko . Ma ktoś lub wiecie co pozakładać do sendy starszego modelu ? Mam Sende z 1996 ,chciałem latać na kole , ale na kostce 19 tył , 21 przód trochę nie wychodziło i z powodu źle wyregulowanego silniku jak stawiałem na koło potrafiła zgasnąć. Ponoć koła 17 17 supermoto nie pasują do mojej sendy (stary typ) . Opłaca się próbować kupić i zamontować czy latać na kostce ? Następne pytanie to do hamulca tylniego ,zostać przy nożnym czy przekładać lepiej na rękę ? Po przerobieniu tłumika , co jeszcze na co wymienić ( nie licząc cylka) ,żeby mogła lepiej latać oczywiście jak wyreguluje silnik . Problemy ze wszystkim ,żeby do niej cokolwiek dokupić poprzez to ,że stary model . Amortyzator kupowałem 3 razy (za 3 dopiero dobry) , nawet tu nie mieli do mojej (nie pasowały) . Z góry dzięki za pomoc ;)
PS. Nie piszcie ,żebym lepiej kupił Sobie skuter czy coś w tym stylu ,od razu mówię , nie lubię skuterów :P . A na sendzie jest mi bardzo wygodnie . Z góry dzięki :) Pozdrowionka .

PS.2. (07/04) . Odpowiedź na pytanie o długości HB znalazłem - 2m . Zamartwia mnie jedynie to ,że prawie nic nie pasuje do mojej sendy :x .
Ostatnio edytowny przez 1 Dembar; łącznie edytowany 7 razy

Re: Derbi Senda R 1996 - Stunt

jeśli chodzi o koła to na 19/21 można spokojnie latać ale pod warunkiem że masz na nich opony szosowe bo na kostkach to jakiś shit :| Co to hamulca to proponował bym HB nie mówię że na nożnym się nie da ale po prostu jak będziesz miał w ręce to będzie ci łatwiej i do tego koniecznie porządny stelaż.No i jak chcesz żeby lepiej wychodził na koło to jakieś przełożenia na moc bym założył to tyle odemnie ale niech wypowiedzą się bardziej obeznani z tematem bo ja też dopiero zaczynam :D

Re: Derbi Senda R 1996 - Stunt

Najgorsze z tymi częściami , bo to rocznik 1996 . To jeszcze pozostaje pytanie czy supermoto 17 17 pasują do tej sendy 1996 ,bo słyszałem ,że tylko do tych nowszych pasują te SM . Opłaca się zdejmować oryginalne plastiki i ramę obłożyć gumą :D ? (plastiki oryginalne , naklejki też prawie nie zniszczone :D)