Derbi senda Pepisa

Witam zaraz po sprzedaży charta zacząłem się rozglądać za troszkę mocniejszy motorower z am6 lub z podobnym silnikiem . Po ok 2 tygodni przeglądania allegro pojawiła się Derbi Senda w wersji supermoto. Po ok dwóch dniach była już moja. Poprzedni właściciel totalnie się nie znał na motoryzacji i plus dla niego za to że chociaż nie próbował "grzebać". Gdy dojechaliśmy do domu zaraz po odpaleniu z odpowietrznika zaczęła się wydobywać siwo- biała masa. Na początku przestaszyłem się - Co to może być?? Okazało się że simering od pompy wody przepuszczał płyn borygo do środka silnika który z warzył się z olejem. wymieniłem simering zalałem świeży olej i wszystko działa. Następnego dnia od razu rozkręciłem ją wyczyściłem i powymieniałem oleje. Jest zarejestrowana na białych europejskich blachach z ważnym oc i przeglądem. Dałem za nią 2000zł.
Jest praktycznie w dobrym stanie. Silnik zdrowiutki nic nie stuka. Muszę jeszcze kupić do niej kierunki i będzie już wszystko zrobione na glanc. OD kupna zrobiłem nią ok 1500km i jedynie co się zepsuło to linka od gazu się urwała.

[ Link do obrazka ]
[ Link do obrazka ]
[ Link do obrazka ]
A tak wyglądał olej:D
[ Link do obrazka ]
[ Link do obrazka ]

Re: Derbi senda Pepisa

A masz czego żałować:) W czwartek w deszczowe popołudnie pomyślałem sobie, że zrobię sobie naklejkę na podkładkę pod tablice, a patrze co mi wyszło:P
[ Link do obrazka ]

A tak wygląda motor (zdjęcia robione telefonem xD)
[ Link do obrazka ]
[ Link do obrazka ]
[ Link do obrazka ]
[ Link do obrazka ]
[ Link do obrazka ]
[ Link do obrazka ]
[ Link do obrazka ]
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
Bizon (21 wrz 2012, o 22:59) • Hero (24 wrz 2012, o 16:35) • adus31 (2 paź 2012, o 13:59)