Pochwal się swoim Derbi Senda SM na facebook'u!
http://www.facebook.com/SendaPL

opis+zdjęcie

Re: Derbi Senda DRD XTREME 2014

Ten Radical wygląda dokładnie tak samo jak mój Turbokit
bo praktycznie bliźniaki na dyfuzorze mam oznaczenia TK i końcówce bo TK dostarcza,ale końcówka jest wykonana z prawdziwego carbonu :)
#UPDATE,Hello dawno mnie tu nie było tak więc co z sendą z tego wszystkiego zostało mi tylko wymienić olej w skrzyni i tyle,co do zębatek i łańcucha,łańcuch skróciłem nie ma luzów i jest git można latać pierwsze 70km już zrobione bajka,zostało mi tylko poprawić podnóżek bo derbiak troszkę leży :D
Obrazek
Obrazek
Dexxt

Zajrzyj do mojej Sendy ^^ derbi-senda-drd-xtreme-2014-t34972.html

Senda kozak i nie bardzo jest co przy niej robić :P Ja osobiście coś bym pogrzebał przy mocowaniu rejestracji żeby było krótsze a rejestracja była bardziej na płasko
Dzięki ;D no można tą łopatę przyciąć do takiej podkładki pod rejestracje metalowej :)
#EDITWitam ponowie dziś dodam troszkę fotek była fajniejsza pogoda to czemu by nie ustrzelić parę] :Dna koniec parę fotek samego sendziaka jak się prezentuje :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tu już sam sendziak
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dexxt

Po jakim czasie wczoraj pod szkołą doszedłeś, dlaczego nie możesz odpalić? :D :D
po trzech kopnięciach na ssaniu XD Śmieszek :D
#Update Witam dawno mnie tu nie było a przez ten czas wykonałem wymianę oleju w skrzyni i jest bajka,aktualnie planuje kupić jakieś lustereczka otwarty jestem na propozycje,a tu takie małe zdjęcia z tych pięknych dni
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
#Update2 Troszkę mnie nie było ale co z sendą o tuż senda na razie stoi ponieważ czeka na sprężynkę mechanizmu zmiany biegów i będzie dalej latała przyjdzie paczka wrzucę jakieś zdjęcia oraz przy wymianie sprężynki,jeśli się uda może jeszcze ogarnę do niej wentylator chłodnicy nie zaszkodzi zawsze mieć :)
Dexxt

@Aananixx pomógłbym ale niestety nie wiem ponieważ ja już zakupiłem z taką okleiną,@Makro99 może kiedyś! :D
Tak wgl dawno mnie tu nie było co nowego to senda leci na sprzedaż,a w sezonie 2018 wymieniłem olej w skrzyni oraz świecę także cały napęd wyregulowałem i wyczyściłem gaźnik a już na nowy sezon wpada 600! :D
Dexxt

ODPOWIEDZ

Wróć do „Derbi Senda SM”