Pochwal się swoim Derbi Senda SM na facebook'u!
http://www.facebook.com/SendaPL

opis+zdjęcie

Re: Derbi Senda DRD Pro '06 by icor [UP-FOTO]

Mały up:
Filtr zamontowany w oryginalnej puszce:0 troszkę tam ciasno ale daje rade :D
[ Link do obrazka ] Jak się założy boczek fajnie wszystko zakrywa i wygląda jak seria ;D

Senda już w 80% zrobiona:
-wydech polini evolution
-filtr 4race
-dysza 86
z mechaniki nic nie będzie więcej! :)
Na tym setupie senda idzie licznikowe 96 (real pewnie ok 85-90) a przyspieszenie mega!

Zostało oddac do malowania i zrobic okleinę:) (narazie stoję z braku funduszy :? )
No i jeszcze muszę skończyc polerkę dyfuzora i okleic końcówkę folią karbon (3M)
POZDRO!
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
wicher (23 mar 2011, o 20:23)

Re: Derbi Senda DRD Pro '06 by icor [UP-FOTO]

Jeszcze nie mierzone spalanie. Ale myślę że w 5-6L się zmieści spokojnie. Jeszcze nie mogę go coś wyregulowac bo albo ma "dziury" w gazie albo ciężko pali jak ostygnie.;/ Ale jutro pobawie się w regulację i napewno pomoże ;D

Re: Derbi Senda DRD Pro '06 by icor [wideo.P4]

Ciężko mi powiedziec kiedy skończę bo to głównie zależy od kasy. Teraz dużo do auta dołożyłem i senda musiała zejśc na drugi plan. Czekam na przypływ kasy i plastiki jadą do malowania (myślę że początkiem kwietnia) do tego trzeba będzie czekac jakieś 2 tyg na okleinę.

No i między czasie poleruję dyfuzor;D (niedługo pokaże efekty:D) i zamówiłem jeszcze folie karbon (3m) żeby okleic końcówkę:) Niedługo zobaczycie efekt ;D

Re: Derbi Senda DRD Pro '06 by icor [wideo.P4]

No szkoda będzie napewno ale kumpel bd sprzedawał fajny samochodzik po dobrej kasie tak na przełomie maja czerwca. Także będe miał jeszcze chwile do nacieszenia się sendą ;D
A jak tego auta nie kupie to zostawie swoją poczciwa stara audice ale za to kupie raczej yz250 :)
Ale jeszcze nic nie wiadomo=D

Mały up;D
Aktualny stan sendy: [ Link do obrazka ] Troszkę lepsze wideo (na dworze;D)
http://www.youtube.com/watch?v=YFrYjAZylrU
Zablokowany

Wróć do „Derbi Senda SM”