Pochwal się swoim Derbi Senda SM na facebook'u!
http://www.facebook.com/SendaPL

opis+zdjęcie

Re: Derbi Senda DRD Pro '06 by icor

Zostaw biały ;)
Lewa w górę chłopaki !

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego" na widok motóra, byny w żyłach, i zapotrzebowania na adrenaline.

Ja tego sam nie będę robił BO MI SIĘ NIE CHCĘ :D
Dam to ziomkowi do zrobienia :>

Ale polerka wygląda zajebiście, ale tylko rant, do tego wahacz i już w ogóle cud :D
Obrazek

wahacz miałem na połysk, Ale ten połysk może był przez pierwszy miesiąc..:/ Boje się ze z rantem bd to samo. Ale wahacz tylko wyczyściłem nitrem i aluchrom, szmatka i tyle. Nie tarłem papierami ani filcem- to może dlatego..

Mały UP. Jako że dziś zaczęły się ferie pogrzebałem troszkę przy sendzie :)
Przerobiłem troszke elektrykę tak żeby podpiąc soczewkę:)(wywaliłem co niepotrzebne)
Rame przejechałem papierem (600) i już mi się więcej nie chciało :lol:)
Przednie plastiki się czyszczą do malowania, a tylne czekają aż mi się zachce za nie zabrac :lol:
No i dziś zamówiłem plastron yz i soczewkę ;)
foto: [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] UP Po długich i ciężkich chwilach założyłem plastron ;D ( Narazie dziwnie wygląda bo plastiki jeszcze nie pomalowane) [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] I rozwiązałem problem zamocowania licznika =D [ Link do obrazka ]

Re: Derbi Senda DRD Pro '06 by icor [UP-FOTO]

Oddalic się da.. ale słabo to wygląda... powiem Ci że tego licznika tak bardzo nie widac. I mi się podoba tak jak jest ;) Jak założę kiere pro tapera z gąbką bo tam ładnie wszystko się zakryje i bd ok ;D
Zablokowany

Wróć do „Derbi Senda SM”