Pochwal się swoim Derbi Senda SM na facebook'u!
http://www.facebook.com/SendaPL

opis+zdjęcie

Re: Derbi Senda DRD Limited 2005r. 975/999

Nie ma czego, tarcze mają wżery, a jedna sztuka 279zł + klocki 60zł za sztuke i do tego na zamówienie 4-8 tygodni.

no nie wiem gdzie ty szukałes tych klocków :D. Ja za komplet jeden dałem z 30 zł i bez problemu na miejscu w sklepie bez zadnym zamówień ;)

Nie pamiętasz może ile wlewałeś oleju na jedną lagę do przedniego zawieszenia ?
No właśnie nie pamiętam, dzisiaj mi przyszły uszczelniacze i mam zamiar je zmieniać na dniach, ale nie wiem ile tego oleju wlać, może ktoś wie? :D

no nie wiem gdzie ty szukałes tych klocków :D. Ja za komplet jeden dałem z 30 zł i bez problemu na miejscu w sklepie bez zadnym zamówień ;)
Źle mnie zrozumiałeś kolego, klocki mają na mielochu, a na zamówienie są tarcze...

[ Link do obrazka ]

[ Link do obrazka ]

* Spojler tylny z lampą LED Revo
* Żarówka przednia Revo Xenon HIR 5000k H4 / HS1
* Olej do amortyzatorów Elf Fork Oil 15W (500ml)
* Miarka do oleju Stage6 250ml
* Ramka pod tablicę MIELOCH MOTOCYKLE IIISkutery/Moto
* Kierunkowskazy Revo Demon
* Uszczelniacze zawieszenia przedniego Technopolymer
* Uszczelka wydechu TEC

I mam do was pytanko, nigdzie nie mogę znaleźć uszczelki między końcówką wydechu, a dyfuzorem, ma ktoś z was jakiś pomysł, albo patent, bo puszcza olej, dodam tylko że końcówka jest przykręcana na 3 śruby...

Foto:
[ Link do obrazka ]

Mały UP- wczoraj przyszła oponka Continental Conti Twist SM 100/80/17 ( z przodu jest jeszcze oryginalna) i dzisiaj rozpakowałem te uszczelniacze zawieszenia przedniego i jest na nich napisane "40 Marzocchi Piaggio, Gilera Derbi", jestem zaniepokojony i to bardzo, że nie będą pasować przecież ja mam lagi SEBAC`a, co o tym sądzicie?
Zamówione były na mielochu podałem model, markę, rok, nr VIN i nawet dałem fotki i napisałem, że mam lagi firmy SEBAC!
I zamówiłem 3 pary klocków + uchwyt lusterka, powoli cza będzie wszystko składać wiosna idzie, ale póki lagów nie ogarne nie zakładam ani opony, ani klocków bo znowu będzie wszystko na śmietnik...

[ Link do obrazka ]

No jeździć możesz, ale po miesiącu klocki hamulcowe do wywalenia = zerowe hamowanie, olej też niezbyt sprzyja oponie i łatwo możesz zaliczyć glebe, bo moje ciekną dosyć konkretnie i nawet środek opony jest z oleju, więc jest to nie bezpiecznie...
A za oponke dałem 250zł z wysyłką nówka. :D