Derbi DRD PRO 50R wichera 07r

Przedstawiam mój drugi już pierdolot ze stajni derbi. Poprzedni sprzedałem były plany na 125 ale się zmieniło czekamy na prwko i jakąś ćwiartkę enduro w czteropaku. Trochę o wyżej wymienionym: kupiony pod koniec wakacji, był sprowadzony z USA stad licznik w milach. W porównaniu do extreme 07r o wiele lepszy pod względem wygody jazdy (zawiecha UP + olejowo gazowe ollie) W zimę remont góry silnika ładnie teraz cyka i chodzi. W terenie radzi sobie nawet dobrze nie spodziewałem się tego po 50 ale wielkie piachy to nie dla niego.
Perspektywy :
*odświeżyć wydech
*naklejki z osłon na lagi zdjąć i ładnie pomalować
*opona tył do wymiany
*wymienić olej w skrzyni
*zrobić generalne czyszczenie ze smarów itp
*popękany boczek pospawać maszynka do plastiku
*pomalować boczki na biało

Kilka zdjęć:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 maja 2012, o 16:39 przez wicher, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Re: Derbi DRD 50R wichera

ja mam taką w Żyrardowie na codzień :D mojego koleszki może temat o niej w końcu założy, jeździłem identyczną (właśnie jego) tylko że na mhr80 i yaśku r3 to szatan ostry :) generalnie fajny masz ten motorek ale tutaj bardziej by wyglądał dolny wydech mimo że to enduro. wygodnie się tym śmiga ;) i całkiem zadbana ta Twoja widzę wiadomo podopieszczać trzeba ale trzymaj się oryginału.
Lampa led własnej roboty by piekarek:
http://www.senda.pl/viewtopic.php?f=26&t=2810
Rozpoławianie silnika by: piekarek & kamil.balik:
http://www.senda.pl/viewtopic.php?f=26&t=7335
Derbi Senda SM (MHR 80 racing projekt) by Mati.
http://www.senda.pl/viewtopic.php?f=33&t=3433
Derbi Senda DRD PRO R by Mati.
viewtopic.php?f=34&t=14990

Re: Derbi DRD 50R wichera

piękne drd i widzę ze z moim wydechem;)
Tz. kiedyś był twój?. Za odświeżenie wydechu wezmę się za jakieś 2 tyg jak skończy się okres poprawiania ocen.
co to za kapeć z tyłu?:}
Perspektywy :D
Pamiętam jak na allegro stała długo :P. A licznik możesz przestawić z mil na km/h ;)
Może i stała ale ja takiej szukałem do "dopieszczenia". O ile dobrze pamiętam właścicielka krzyczała 4500 a wyrwałem ją za 3400 ;] P.S jakiś tut jest na forum jak przestawić mph->km/h?

Dzięki za miłe komentarze. Mnie osobiście jeszcze nie powala ale wszystko kwestia czasu.
Obrazek

Re: Derbi DRD PRO 50R wichera 07r

Mały Up może kogoś to jeszcze interesuje.
A wiec derbi otrzymało nowe serce a mianowicie airsal 70ccm sport + łożyska na wał i simmering. Silnik rozpoławialiśmy we 3 ale miało w tym swój wkład ze 8 osób (narzędzia). Kiedy rozbieraliśmy miałem małe wyrzuty ze mogłem 50 i bez rozpoławiania. Ale po 3 dniach pracy po jakieś 5 godz i zrobieniu 100km na dotarciu mogę stwierdzić ze to nie był błąd. Teraz jest nieba a ziemia z tym co było kiedyś. foto:
Obrazek
Obrazek

Tutaj widać co się dzieje z chińskim gównem które dostaje ostro w palnik.
Obrazek

Myślę nad dodatkową chłodnicą zamiast nieużywanego zbiorniczka na olej.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Derbi Senda R”