Re: Czarna Lista Sprzedawców Allegro. !

#61
Chciałbym ostrzec przed userem (oszustem) kacper_derbi sprzedającym sende na części pod linkiem:
http://senda.pl/viewtopic.php?f=16&t=7168
Ogólny opis: w rozmowach mówił, że wszystko jest ok.
Prosiłem o zdjęcia dokładne tych części, ale On mówił, że zrobi, a nie zrobił. Pomyślałem, że to uczciwy user tak jak inni na tym forum:D Ale dla bezpieczeństwa kazałem mu zrobić aukcje na allegro(bo miał trochę minusów)
Kupiłem od niego przełącznik, odblask na prawą lagę, gumkę od sprzęgła i kierownice. Kiedy dostałem paczkę okazało się, że kierownica jest krzywa i widać to gołym okiem. Napisałem do niego, że chcę ją zwrócić, ale on mówi, że nie nie przyjmuje zwrotów. Po kilku minutach udało mi się go namówić. Kierownicę zapakowałem, i wysłałem. Powiedział, że kase wyśle Mi jak dojdzie do niego przesyłka. Minął tydzień pisze mu, żeby przelał mi kasę, mówi, że mi przeleje. Po dwóch dniach sprawdzam konto, a kasy nie ma, pisze do niego, a on mówi, że nie może przesłać kasy, bo ma ferie i jest poza domem, napisałem, żeby jego mama zrobiła przelew, odpowiedział, że nie ma takiej możliwości. Minął kolejny tydzień przypominania(pisałem do niego co 2 dzień), ale teraz mówił, że ma problem z bankiem(odpowiadał tak przez kolejne 5 dni). Po tych 5 dniach znowu mu przypomniałem i odpisał, że wysłał. Jednak po sprawdzeniu konta, pieniędzy nie było. Napisałem mu przypomnienie i w ogóle się nie odzywał(nawet jak był dostępny i trwa to milczenie do dziś)

Re: Czarna Lista Sprzedawców Allegro. !

#64
a no to lipa trochę jak zdjęcia nie było ani opisu .. I już miesiąc więc też po ptokach . NA allegro masz prawo do zwrotu w czasie chyba 10 dni roboczych , ale teraz za późno . Mnie też oszukali na allegro na 50 zł za zadupek . Żal z takich ludzi..
SENDA.PL !! :D

MOTO JEST BOGIEM TUNING NAŁOGIEM STUNT ZABAWĄ A MOC PODSTAWĄ..

Re: Czarna Lista Sprzedawców Allegro. !

#69
Mam taki problem z uzytkownikiem kacper_derbi , a więc tak:
Rozmawiałem z nim i mielismy sie wymienić za rzeczy ja mu koszulke nike , a on mi linke gazu :)
Pokazywałem mu zdjecia koszulki z aparatu telefonu z bliska daleka , i wszystko sie mu podobało i był pewny ze wezmie , zapytałem go o zdjecia linku dał 1 zdjecie na ktorym wygladała na przyzwoita i mowił ze jest w stanie bardzo dobrym i wszystko jest git , mysle dobra wezme :)
Po 3 dniach przyszła paczka z linka , rozpakowałem i obudowa linki była spalona , wystrzepione było miejsce nakładki , linka zgięta przez co sie blokuje ;/
Napisałem do niego dlaczego mi o tych błedach nie powiedział , to odpisał mi , ze myslał ze nie beda mi przeszkadzac , powiedziałem mu ze chce albo zwrotu kasy bo za duzo dałem lub odesłanie koszulki a ja mu linki
Nagle rzucil sie na mnie z pretensjami ze wysłalem mu koszulke podrobe i ze moze mnie o cos tam oskarzyc , napisałem mu ze jesli tak mysli ze to podroba to ok , ale powiedziałem mu tez , ze ja z linka nic juz nie zrobie poprostu do wyzucenia , za to on tez mi napisał , ze on w podrobie nie bedzie chodził , w tamtej chwili poprostu myslałem ze mi race opadna ze smiechu
Ludzie wescie mu przetłumaczcie do rozumu , ze zle zrobił bo ja nie potrafie pisze mu codziennie co robimy z ta linka on mowi za kazdym razem ze nie chce o tym gadac i musi juz konczyc !!!
Pomozcie bo mi juz poprostu szkoda nerwów
[ Link do obrazka ]

Re: Czarna Lista Sprzedawców Allegro. !

#72
mam troche kawalek ale popytam znajomych czy go znaja jak tak to zapukaja mu do drzwi

Napisałem do niego , ze jesli koszulka dla niego jest podroba i mu sie nie podoba mozemy sobie zworcic rzeczy i po kłopocie :) napisał ze on juz tej koszulki nie ma , to grzecznie napisałem podaj kontakt tam dzie ja wysłałes a sie skontaktuje , wykla mnie od gowniarzy :P i powiedział ze na pewno mi nie da .
Wescie moderatorzy mu cos zrobie bo ja tylko czekam do wakacji noi niestety ale wpierdalam mu sie do domu bo juz zbyt duzo nerwów mi hu** narobił !!
[ Link do obrazka ]

Re: Czarna Lista Sprzedawców Allegro. !

#74
Kupowałem od Kacpra_derbi parę rzeczy. Pierwszy raz, oryginalny licznik od sendy, wszystko OK, byłem zadowolony. Drugi raz po około roku czasu kolejny licznik, tym razem KOSO. Ten już był w gorszym stanie i zapewniał mnie, że bardzo dokładnie mierzy, a ja nie mogę go ustawić do dnia dzisiejszego. Ostatni zakup to błotnik Acerbis sm i pokrywa magneta. Zapewniał mnie, że stan idealny, błotnik świeżo po malowaniu, nie klejony ani nic. Po czym przeszedł do mnie klejony błotnik, z łuszczącą się farbą ze spreja, a pokrywa sprzęgła malowana sprejem i też miała być w idealnym stanie i niepopękana. No ale co zrobić, nie bd się kłócił z jakimś osłem... Nie polecam od niego nic kupować !

Re: Czarna Lista Sprzedawców Allegro. !

#75
UWAGA! Nie kupujcie żadnych części od użytkownika naszego forum "losnumeros"
Kupiłem u niego kompletny wydech Conti CHR za 360zł przysłał mi pocięty dyfuzor od starej sendy nic nie wart! Sprawa idzie na policje mam już jego prawdziwe dane, chyba że się z nim dogadam i zwróci mi pieniądze !
GG: 8097038