Re: Co zmienić?

Jeżeli chcecie dodać pochwały to żeby byłą taka opcja żeby każdy musiał napisać za co daje te pochwały. A nie ktoś za darmo będzie dawał .... Ale uważam ze jest to bez sensu :)
Derbi Senda Hebo Manston 80 Prodzekt xD

Na razie jest chyba ok , bo teraz co prawda jest gdzie nie gdzie burdel ale to zawsze tak jest , no ale puki nie ma pochwał , piwek i opcji pomógł , to ludzie przynajmniej nie spamują. Chociaż powiem Wam , że opcja pomógł jest przydatna.. a wiecie dlaczego? Bo w tym jest sens , że wtedy każdy stara się pomóc ; ) Jeżeli komuś zepsuje się coś w moto i gdy nikt nie zna przyczyny , ale za to wtedy ktoś kto chce dostać takie pomógł , np. poszuka sobie w necie , żeby pomóc koledze. I wtedy jest takie zmotywowanie do pomocy. Lecz fajnie by było , gdyby taka opcja była ściśle pilnowana przez moderatorów/administratorów i pilnowali czy aby na pewno dostał ten punkt za pomoc , a nie za nie wniesienie nic do sprawy. Ta opcja jest typem gustu , po prostu jednym się to podoba drugim nie. I myślę , że ta decyzja powinna zostać podjęta przez administrację na "ukrytym forum". ; )
Pomogłem?Odwdzięcz się ; )

Myślę, że o takim czymś będziemy myśleć w przyszłości, bo jak by nie mówiąc forum jako tako działa dopiero miesiąc...
Serwis i naprawa motorowerów
m.in Derbi! Szlify cylindrów,tuning silnika, remonty, naprawa instalacji elektrycznej! Od wymiany świecy po remont całego motora!
Śląsk Cieszyński, Zebrzydowice
GG. 9083189. tel.798 053 497
w sprawach forum pisac na PW

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Der ... a_R/116580

tak samo jak steev'ovi mi ta opcja jest przydatna. już pisałem o tym by był przycisk "wyświetlaj nieprzeczytane posty" bo to jest meeeega przydatne !

no i piwka jak wyżej by się przydały bo ktoś ma zachętę do pomocy i poszuka w necie nawet.
Derbi Senda Drd Racing 2005
[ Link do obrazka ] Pi**dole system daj - :)

Z tym pierwszym pomysłem czyli z wyświetlaniem wszystkich nieprzeczytanych o by się przydało. A z tymi piwkami nie głupi , ale nie aż tak jak to pierwsze ^^ Fajnie by było jakby się coś poruszyło na tym forum.
Pomogłem?Odwdzięcz się ; )

dawno nic nikt nie pisał więc mam pomysł ;) W dziale " przywitaj się " można by zrobić takie coś jak podział użytkowników na województwa? Co wy na to userzy i cała administracja bo to od was zależy.
SENDA.PL !! :D

MOTO JEST BOGIEM TUNING NAŁOGIEM STUNT ZABAWĄ A MOC PODSTAWĄ..

Prędzej proponował bym w dziale zloty podział na takie województwa :P
Tak jak jest na moim forum http://www.speedfight.pl
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
Freddie (5 maja 2011, o 17:45)
Pozdrawiam WoodyCube [ Link do obrazka ][ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ][ Link do obrazka ] Mój Speedfight -->Peugeot Speedfight II by WoodyCube / Kapi in progress POLAND (sound chceck pro replica)

POLEROWANIE POLERKA, RENOWACJA niskie ceny! Profesjonalnie !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacja Forum”