Re: Co zmienić?

zrobię to na dniach, tzn. nie obiecuję że mi się uda, ale ostatnio trochę posiedziałem w skrypcie PHPBB i chyba wiem jak sie za to zabrać :)

edit:
Gotowe :mrgreen:
Serwis i naprawa motorowerów
m.in Derbi! Szlify cylindrów,tuning silnika, remonty, naprawa instalacji elektrycznej! Od wymiany świecy po remont całego motora!
Śląsk Cieszyński, Zebrzydowice
GG. 9083189. tel.798 053 497
w sprawach forum pisac na PW

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Der ... a_R/116580

a mi nie. a też mam mozille
Lewa w górę chłopaki !

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego" na widok motóra, byny w żyłach, i zapotrzebowania na adrenaline.

A ja myślę , że powinno być coś w stylu "pochwały" , które dawała by tylko administracja forum. Np. za udzielanie się i okazywanie pomocy innym użytkownikom. Oraz jakieś hmm coś typu,kara/ostrzeżenie czy coś. Wiem , że z tym ostrzeżeniem jest , ale takie , żeby nie było czegoś takiego typu... np. ktos pyta o pomoc , ktoś pomoże , a jakiś inny typ powie , " tak on ma racje" . Bo to nic nie wnosi , tylko bez sensowne nabijanie postów. Jak już to nie pomógł bo tak każdy się spina , ale jakieś pochwały za artykuły, schematy,wszelkie pomoce - jestem za !
Pomogłem?Odwdzięcz się ; )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacja Forum”