Re: Co sądzicie o tym sprzęcie, czy jest wart tej ceny

#121
Senda ma na pewno kręcony przebieg, + dodaj sobie do ceny koszt rejestracji 400zl. Yamaha z 2007, ma wszystko seryjne co może świadczyć o tym, że nie była tyrana ,,tak bardzo", ale nie wierzę, że na takich kolach leci 95 :facepalm: Yamaha z '10 też najlepiej nie wygląda.. Ale z racji na rocznik to postawiłbym na nią. Ogólnie to dużo chcą, moją Apke kupiłem dużo taniej, a jest na pewno w lepszym stanie wizualnym ;) Szukaj dalej najlepiej.
Za ten post autor Arek50cc otrzymał podziękowanie:
kokoqba (28 lip 2016, o 16:17)
Pomogłem? Daj +, nie bądź żyła :D

Re: Co sądzicie o tym sprzęcie, czy jest wart tej ceny

#122
1. https://www.olx.pl/oferta/husqvarna-wr- ... aa7825af55
2. https://www.olx.pl/oferta/husqvarna-wr- ... aa7825af55
Co sądzicie o tych Husqvarnach? Chodzi mi głównie o to co można wywnioskować ze zdjęć i ew. kwestia ceny. Pierwszą jestem mocno zainteresowany i najpewniej jeszcze w tym tygodniu jadę ją oglądnąć, tylko martwi mnie trochę za niska cena w porównaniu do innych ogłoszeń i luzy o których wspominał właściciel w opisie ogłoszenia. Rozważam również zakup drugiej, ale jak na razie jest mocno poza moim budżetem. Jest sens jechać i proponować +/- 7,5k ? Dzięki z góry za pomoc :D

Re: Co sądzicie o tym sprzęcie, czy jest wart tej ceny

#124
W tym przypadku wolałbym brać tą pierwszą. Bo pewnie chcesz pojeździć w terenie, więc tej tańszej tak najnormalniej w świecie będzie mniej szkoda, zaś ta druga nadaje się bardziej na supermoto. I nawet jeśli coś trzeba będzie w niej zrobić to masz na to budżet, ale jeśli to trup to nie ma sensu się w to bawić. Stan techniczny Ci podpowie.
Pomogłem? Daj +, nie bądź żyła :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”