Co chciałem wyrazić słowem "jebie"

Siemano :) ostatnio przyłapala mnie nauczycielka gdy wypowiadałem słowo "jebie" i kazała napisać co chciałem tym wyrazić to napisałem coś takiego i nie wiem czy troche nie przesadziłem haha : miłego czystania :)

Wypowiadając słowo "jebie" chciałem wyrazic swoje zdenerwowanie. Zdaje sobię sprawe z tego,ze postąpiłem bardzo nieodpowiedzialnie,naraziłem innych uczniów na niekomfortowe miejsce pracy poprzez wysłuchiwanie brzydkich słow.Działałem pod wpływem emocji co spowodowało,że słowa które wypowiadałem były nieprzemyślane. Zdaje sobie sprawę również z tego,ze tego typu zachowanie jest w 100% nieadekwatne do mojego wieku. Jestem również w 100% świadom tego,ze nie da się usprawiedliwić mojego zachowania aczkowliek chciałbym zaznaczyć iż w dzieiejszych czasach nacisk wywierany przez internet oraz media bardzo zle wpływa na słownictwo którym posługuje się dzisiejsza młodzież. Pochodzę z normalnego domu gdzie przekleństwa są obce aczkolwiek jadą autobusem tudzież idąc na ulicy niejednokrotnie jestem zmuszany do wysłuchiwaniu tego typu wyrazów. Wpływa to na to iż podczas wyprowadzenia mnie z równowagi moje dobre wychowanie automatycznie spada w dól lecz myślę,ze tego typu zjawisko występuje w wiekszości społeczeństwa ponieważ wszystko ma swoje granice. Rozumiem,że wypowiadając tego typu wyrazy nie osiągne nic co mogłoby przywrócić mnie do spokoju oraz opanowania. Jednak w momencie gdy człowiek jest w stanie dominującej agresji to nie mysli o tego typu sprawach. Wiem,że zachowuje się jak hipokryta ponieważ sam jestem oburzony podczas gdy wracam zmęczony po szkole do domu,a ludzie w autobusie rzucają wulgaryzmami z każej strony. Wzbudza to we mnie zdenerwowanie poprzez zdziwienie na rozczarowaniu i załamaniu kończąc.Jednak ludzki organizm w stanie dominującej agresji wzbudza zachowanie które w stanie spokoju nie byłoby możliwe. Wulgaryzmy towarzyszą nam od bardzo dawna,jednak w ostatnich latach ich używanie poprzez młodych ludzi drastycznie wzrosło poprzez wcześniej wspomniane media. Myslę,ze wszystko co miałem do powiedzenia na temat tego co chciałem wyrazic brzydkim słowem to przekazałem. Bardzo przepraszam za swoje zachowanie które jak już wcześniej wspomniałem jest nieadekwatne do mojego wieku. Postaram się zminimalizować tego typu zjawisko w swojej osobie.
Zobacz moją sende DRD R! ---> http://www.senda.pl/viewtopic.php?f=34& ... 8252#BF008

Re: Co chciałem wyrazić słowem "jebie"

Dobrze , oby tak dalej , ja też leję wodę na wypracowaniach , szczególnie , gdy nie czytałem lektury i często stawiam ciekawe tezy jak np. to , że Izabela Łęcka była luksusową prostytutką , co później udowadniałem przez 2 strony ;) Nauczycielka powiedziała , że jej się bardzo podobało , ale nie trafiłem w klucz i dostałem 2 . Buahaha . Trafianie w klucz , szkoda , że nam go nie podają na początku ...

Na twoim miejscu dopisałbym jeszcze , że używanie przekleństw daję większą ulgę , niż w pełni kulturalne wyrażanie swoje uczuć .... Dodaj , że zostało to udowodnione przez naukowców itd. Bo przecież jak się potkniesz i przewrócisz na krzywym chodniku nie krzywkniesz " coż za irytujące nierówności nawierzchni " , tylko po prostu kur** jak każdy polak , z resztą za granicą nasze kur** jest używane przez ludzi , którzy nie wiedzą nawet co to znaczy ....
Everybody lies . [ Link do obrazka ] BP: http://bikepics.com/members/komar666/ [ Link do obrazka ]