Żarówka

Siema! Mam pytanie , jakie macie żarówki w swoich sendach ? zwykłe? kurde , bo ja mam zwykłą taką i ona prawie w ogóle nie swieci? da się halogen tam wcisnąć?

Re: Żarówka

Również mam 35W (oryginalna) i z punktu widzenia mijającego się ze mną światło jest dobrze widoczne.
Ale w nocy ciężko się jedzie :/ na krótkich światłach na drodze pojawia mi się uśmiech :) a przy długich kółko :D

Jasiu Sprawdź najpierw jaką masz żarówkę.

Ja teraz wsadziłem żarówkę 12v45/35W i powiem wam że świeci ładnie . Z tym że czaszę lampy lepiej trochę zamontowałem i teraz wyżej ona ''patrzy '' przez co światło dalej świeci :) A przedtem to makabra była .

Ja mam super,ultra Xenon hid 8000k z mielocha i świeci minimalnie lepiej od zwykłej ^^ Mocowanie ma takie samo ale jak się patrzy na reflektor to nie daje na żółto tylko na biało-niebiesko. Szkoda kasy na żarówki bo itak będzie słabo to świecić. Jedynie można zainwestować w inną lampę, kolega ma w sendzie jakiegoś acerbisa i świeci 3 razy lepiej od oryginalnej i to na zwykłej żarówce.
Nindża dickface !

Jasiu ja miałem tą zarówkę w boosterze i jak miałem dobrze ustawioną lampę to spoko świeciła : ) Ona daje taki kolor jak te żarówki samochodowe niebieskie, niby xenony :mrgreen: