Aprilia rs 50 2010r ClearWater'a

Siema, przyszedł czas żeby pochwalić się swoją Aprilią rs 50 my 06 z roku 2010. A więc sprowadziłem ją po glebie z Anglii w połowie września. Miała 10k przebiegu, teraz jakieś 14.
Spalanie wacha się 4, 4.5 l/100km

Tak wyglądała po kupnie : [ Link do obrazka ] Z wakacji :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tutaj przjeżdżka z 6 stycznia ;)
Obrazek
Trochę zabawy z GoPro :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[ Link do obrazka ]
Oceniajcie, sugerujcie nowe zmiany :D
Ostatnio zmieniony 12 cze 2015, o 00:22 przez ClearWater, łącznie zmieniany 13 razy.

Re: Aprilia rs 50 2010r. Baj ClearWater

No w listopadzie kupiłem lampę. Zamontowałem, i zobaczyłem, czy działa. Wali po gałach jak..... ;P W paczce przyszła tez pompa hamulcowa przednia :D Kiedy odpakowałem ją, to chciałem zamontować, i odpowietrzyć układ. Zamontowanie poszło rachu-ciachu, ale z doprowadzeniem układu nie było już tak wesoło :/ Po wielu próbach zrobienia tego z bratem nie udało się..... i robotę tak zostawiłem. W ostatnim tygodniu, zacząłem działać w sprawie prawego boku i czachy. Pogadałem z tatą, poszperałem w necie i znalazłem te części razem za 700 zł. Cena uważam jest super, ale niestety elementy są do malowania. Popytałem znajomego mechanika-lakiernika i powiedział, że za 70 zł da radę na białą perłę.
Narazie to tyle co się wydarzyło w temacie....., ale mój portfel nie jest z gumy, więc narazie powolutku staram, się ją zarejestrować, a potem powoli przygotować do sezonu :)

Kiedy ją kupiłem do zmiany/kupienia/naprawy było:
-Prawa kierownica. Zespawane, wyszlifowane
-Rolgaz. Kupione, założone
-Manetki. Nie zrobione, ale te jako-tako siedzą.
-Czacha. W planach
-Lampa przód. Kupione, założone
-Narożniki (przy czaszce) Nie zrobione, ale nie jest narazie konieczne.
-Prawy bok W planach
-Pompa hamulcowa przód. Kupione, nie udało mi się spowodować, żeby działało. W ferie będe działał
W zasadzie, żeby przeszła przegląd to chyba wszystko, ale wyjdzie " w praniu".
Żeby była super wizualnie to muszę poszpachlować i pomalować bak i dupę.

Edit:
Tutaj z bratem próbowałem zrobic pompe, ale nie poszło. Kosztowało nas to pare ładnych godzin roboty, godzine bluzgania, reszta kłócenia się. Póżniej zdecydowałiśmy, że chrzanimy to i niech mechanik się z tym pieprzy ;P [ Link do obrazka ]
Za ten post autor ClearWater otrzymał podziękowanie:
BlueSky (22 sty 2013, o 22:45)

Kojażę ją chyba z forum mielocha?

Ogółem zawsze mi sie nowe RS'ki podobały....

Doprowadź ją to stanu oryginalnego z optyki bo są bardzo ładne w serii ;)

Tak nawiasem opłaca sie takiego "rozjebca" kupywać? Ile Cie wyjdzie wysztko z rejestracją ?

Pozdrawiam!
Za ten post autor fleshu95 otrzymał podziękowanie:
ClearWater (18 mar 2013, o 21:11)
SPRZEDAM CAŁĄ YAMAHE JOG RR NA CZĘŚĆI!!! MINARELLI LC

[ Link do obrazka ]

Z forum mielocha na pewno, nie kojarzysz, gdyż nie jestem tam nawet zerejestrowany :P
Nie powiem Ci za ile swoją kupiłem, ale to może byc dobry biznes takie "kupowanie-remontowanie-sprzedawanie". Staram się ją zostawić w oryginalnym wyglądzie :P To będzie taki "cywilny potwór" że ludzie patrzą, a tam taka zwykła rs'ka jedzie, i nagle pochwa bo tam pod siedzeniem MHR 80, i wszystkim szczeny opadły :P
Edit:
Wypolerowałem wahacz [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Zmieniłem płyn chłodniczy na vaico, trochę poczyściłem, i wypolerowałem klamy. Tylko jak jestem u dziadków to nie wychodzę z garażu :P